Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Ciències Actuarials i Financeres Logo del portal

Nom Departament Contacte
Francisco G. Morillas Jurado Economia Aplicada

Francisco.Morillas@uv.es

Cristóbal E. González Baixauli Economia Financera i Actuarial Cristobal.Gonzalez@uv.es
Elena Badal Valero Finanzas Empresariales

Elena.Badal@uv.es

Carlos Vidal Meliá Economia Financera i Actuarial carlos.vidal@uv.es
Laura Ballester Miquel Economia Financera i Actuarial laura.ballester@uv.es
Maria de las Américas Brel Pedreño Derecho Mercantil 'Manuel Broseta Pont' america.brel@uv.es
Ignacio Duart Redón Oficina de Postgrau (PAS) J.Ignacio.Duart@uv.es