Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Investigació en Llengües i Literatures Logo del portal

Coordinadors de mòduls

MÒDULS COORDINACIÓ DE MÒDUL CONTACTE

MÒDUL OBLIGATORI 44407.

TIC aplicades a la investigació en llengües i literatures
MIGUEL FUSTER MÁRQUEZ

Miguel.Fuster@uv.es

MÒDUL OBLIGATORI 44408.

Tècniques i metodologies en investigació: El text

JOSEP E. RUBIO ALBARRACIN​

jose.e.rubio@uv.es

 

MÒDUL OBLIGATORI 44409.

Tècniques i metodologies en investigació: Contextos

IGNACIO RAMOS GAY​

 Ignacio.Ramos@uv.es

MÒDUL OPTATIU 44410.

Investigació en literaturas. Perspectiva sincrònica
ANNA MARÍA BRIGIDO CORACHÁN

Anna.M.Brigido@uv.es   

MÒDUL OPTATIU 44411.

Investigació en literaturas. Perspectiva diacrònica
EVELIO MIÑANO MARTÍNEZ​

evelio.minano@uv.es

MÒDUL OPTATIU 44412.

Investigació en llengües. Perspectiva sincrònica
ROSA ÁLVAREZ SELLERS

Maria.R.Alvarez@uv.es 

MÒDUL OPTATIU 44413.

Investigació en llengües. Perspectiva diacrònica
JOSEP LLUIS TEODORO PERIS

Josep.l.Teodoro@uv.es

MÒDUL OPTATIU 44414.

Curs avançat de investigació en literatura (incompatible 44415) 

ANA ROSA CALERO VALERA 

ana.r.calero@uv.es

MÒDUL OPTATIU 44415.

Curs avançat de investigació en lengua (incompatible 44414) 

AMPARO MONTANER MONTAVA

Maria.A.Montaner@uv.es  

MÒDUL OBLIGATORI 44416.

Treball Fi de Màster
AMPARO RICÓS VIDAL Amparo.Ricos@uv.es