Universitat de ValènciaDoble grau en Farmàcia i Nutrició Humana i DietèticaFacultat de Farmàcia Logo del portal

Vicente Cacho Lucas   Administrador 9635 44282 Vicente.Cacho@uv.es
Mª Dolores Gallardo De Asit   Secretària Deganat 9635 44864 M.Dolores.Gallardo@uv.es
Inmaculada Carro Mañez Administrativa Deganat 9635 44865 Inmaculada.Carro@uv.es
Susana Duart Pastor Auxiliar Serveis Secretaria/ Deganat 9635 43971suduart@uv.es

 

Unitat de Gestió econòmica

 

Sonia Martinez Navarro Tècnica Mitjana de Gestió   9635 43973 somarna@uv.es
Mª Carmen Pardo Abril Cap d'Unitat   9635 44409 m.carmen.pardo@uv.es
Mª Jesús Botella Vergara Administrativa   9635 44870 m.jesus.botella@uv.es

 

Unitat de Gestió d'estudiants

 

Diana Talón Salvador   Tècnica Mitjana de Gestió

9635 43201 diana.talon@uv.es

Juana Alborch Quiles

  Cap d'Unitat

9635 44872 Juana.Alborch@uv.es

Begoña Navarro Ibañez Administrativa Estudiants 9635 44408 Begona.Navarro@uv.es
Carmen Navarro Arnal Administrativa Estudiants 9635 44871carmen.navarro-arnal@uv.es
Noelia Balanza Josa Administrativa Estudiants 9635 44451 Noelia.Balanza@uv.es
Mª Mar González González Administrativa Estudiants 9635 43970 maria.m.gonzalez@uv.es
Carmen Navarro Bisbal Administrativa Estudiants 9635 43969 carmen.navarro@uv.es
Rosa Ana Melo Bo Administrativa Estudiants 9635 44226 Rosa.Melo@uv.es
Olga Mora Belda Administrativa Estudiants 9635 43972 Olga.Mora@uv.es