Logo de la Universitat de València Logo del portal

  •  Estudiants de la Universitat de València
Funció Nom Telèfon Adreça electrónica

Cap del Servei

Charo Álvarez Reguera

96 386 44 94

Charo.Alvarez@uv.es

Cap de secció d'Informació i Orientació

Ferranda Martí Campoy

96 386 47 34

ferranda.marti@uv.es

Tècnica Superior d'Informació

Laura Guzmán Taberner

96 398 33 88
ext. (83388)

laura.guzman@uv.es

Tècnica Superior d'Informació

Eva Llorenç Celades

96 386 43 73
ext. (64373)

eva.llorens@uv.es

Tècnica de Dinamització Cultural

Rosalia Font Matilla

96 354 40 60
ext. (72031)

rfont@uv.es

Tècnica de Dinamització Cultural

Raquel Signes Perez

96 386 49 35 
ext. (64935)

raquel.signes@uv.es

Tècnic Mitjà d'Informació

Pedro J. Sánchez Vizcaya

96 386 46 98
ext. (64698)

pedro.j.sanchez@uv.es

Tècnica Mitjana d'Informació Cristina Villora Martínez 96 382 85 04
ext. (28504)
crisvima@uv.es

Tècnica Mitjana de Gestió

Mónica García Cebriá

96 386 45 35

monica.garcia@uv.es

Tècnica Mitjana de Gestió Aranzazu Torrecillas 96 386 43 73
ext. (64373)
atorreci@uv.es
Tècnica Mitjana de Planificació Sela Andreu 963 983 511
ext. (83511)
sela.andreu@uv.es

Tècnic Especialista d'Informació

Santiago Lorca Nova

96 386 40 40
ext. (51062)

santiago.lorca@uv.es

Tècnic Especialista d'Informació Inmaculada Navarro 96 386 85 03
ext. (21629)
 inmaculada.navarro-catala@uv.es
Tècnic Especialista d'Informació Nicolás Martínez 96 382 85 03
ext. (21423)
nicolas.martinez@uv.es

Cap de unitat de gestió

Amalia Ortiz Roig

96 398 30 92
ext. (83092)

ortiza@uv.es

Administrativa

Encarna Tello Garcia

96 386 47 71
ext. (51389)

Encarnacion.Tello@uv.es

Administratiu

Joan Cervera

96 386 47 71
ext. (51388)

cerveraj@uv.es

Administrativa

Amparo Casañ García

96 398 30 92
ext. (83092)

amparo.casan@uv.es

Administratiu

Enrique Pino Valle

96 382 85 03
ext. (21423)

enrique.pino@uv.es

Administrativa

Carmen Sanz

96 386 47 71
ext. (51387)

csanz@uv.es

Administrativa

María José Segura Segura

96 398 30 92
ext. (83092)

msese@uv.es

Administratiu

David Esteban

96 382 85 03
ext. (21423)

david.esteban@uv.es
 

Administrativa Gemma Guzmán Taberner 96 386 47 71
ext. (51389)
gemma.guzman@uv.es
Administrativa Susana Ripollés Pitarch

96 3846 40 40
ext. (51064)

susana.ripolles@uv.es
Administratiu Marcos Estoa 96 386 43 15
ext. (64315)
maresdo@uv.es

Auxiliar de serveis

Cristina Bens

96 386 47 71
ext. (51259)

mbenslla@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies