Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Oficina del Sedi en Campus Blasco Ibáñez
Funció Nom Telèfon Adreça electrónica

Cap del Servei

Charo Álvarez Reguera

96 386 44 94

charo.alvarez@uv.es

Cap de secció d'Informació i Orientació

Ferranda Martí Campoy

96 386 47 34

ferranda.marti@uv.es

Tècnica Superior d'Informació

Laura Guzmán Taberner

96 398 33 88
ext. (83388)

laura.guzman@uv.es

Tècnica Superior d'Informació

Eva Llorenç Celades

96 386 43 73
ext. (64373)

eva.llorens@uv.es

Tècnica de Dinamització Cultural

Rosalia Font Matilla

96 354 40 60
ext. (72031)

rfont@uv.es

Tècnica de Dinamització Cultural

Raquel Signes Perez

96 386 49 35 
ext. (64935)

raquel.signes@uv.es

Tècnica Mitjà d'Informació Cristina Villora Martínez 96 382 85 04
ext. (28504)
crisvima@uv.es

Tècnica Mitjà d'Informació

Carmen Calatayud Valls

96 398 35 11
ext. (83511)

carmen.calatayud@uv.es

Tècnica Mitjana de Gestió

Mónica García Cebriá

96 386 45 35

monica.garcia@uv.es

Tècnic Especialista d'Informació

Santiago Lorca Nova

96 386 40 40
ext. (51062)

santiago.lorca@uv.es

Tècnica Especialista d'Informació Inmaculada Navarro Catalá 96 386 85 03
ext. (21629)
 inmaculada.navarro-catala@uv.es
Tècnic Especialista d'Informació Nicolás Martínez Aguirre 96 382 85 03
ext. (21423)
nicolas.martinez@uv.es

Cap de unitat de gestió

David Esteban Munera

96 398 30 92
ext. (83092)

david.esteban@uv.es

Administratiu Pedro J. Sánchez Vizcaya 96 386 46 98
ext. (64698)
pedro.j.sanchez@uv.es

Administrativa

Encarna Tello Garcia

96 386 47 71
ext. (51389)

encarnacion.tello@uv.es

Administratiu

Joan Cervera Ferrandiz

96 386 47 71
ext. (51388)

cerveraj@uv.es

Administrativa

Amparo Casañ García

96 398 30 92
ext. (83092)

amparo.casan@uv.es

Administratiu

Enrique Pino Valle

96 382 85 03
ext. (21423)

enrique.pino@uv.es

Administratiu

Manuel Cebrián Járrega

96 386 47 71
ext. (51387)

manuel.cebrian@uv.es

Administrativa

María José Segura Segura

96 398 30 92
ext. (83092)

msese@uv.es

Administrativa Gemma Guzmán Taberner 96 386 47 71
ext. (51389)
gemma.guzman@uv.es
Administrativa Susana Ripollés Pitarch

96 3846 40 40
ext. (51064)

susana.ripolles@uv.es

Auxiliar de serveis

Cristina Bens Llavata

96 386 47 71
ext. (51259)

mbenslla@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies