Logo de la Universitat de València Logo Unitat de Suport als Instituts de Paterna Logo del portal

Organigrama i directori de personal

Puesto de Trabajo Apellidos y Nombre Teléfono Correo electrónico
Administradora Herrero Soler, María 96 354 34 71 Maria.Herrero@uv.es

Unitat Gestió USI i Campus Paterna

Lloc de treball Cognoms i Nom Telèfon Correu electrònic
Cap d'Unitat Moreno López, Mari Carmen 96 354 38 45 M.Carmen.Moreno@uv.es
Administrativa Grau Ferrando, Mónica S 96 354 41 84 Monica.Grau@uv.es
Administratiu Charco Plaza, Oro 96 354 48 47 Oro.Charco@uv.es

Unitat Gestió Econòmica Instituts d'Investigació I/ Caixa Fixa

Lloc de treball Cognoms i Nom Telèfon Correu electrònic
Cap d´Unitat Plumed Aguar, María Ángeles 96 354 32 75 Angeles.Plumed@uv.es
Administratiu Sayas Martínez, Florencio 96 354 41 01 Florencio.Sayas@uv.es

Unitat Gestió Econòmica Instituts d'Investigació II/ Expedients ADO-K

Lloc de treball Cognoms i Nom Telèfon Correu electrònic
Cap d'Unitat López Lucas, Amparo 96 354 34 72 Amparo.Lopez@uv.es
Administrativa Balbín Gallego, María Inés 96 354 38 46 Mbalga@uv.es

Instituts d'Investigació

Lloc de treball Cognoms i Nom Telèfon Correu electrònic
Administratiu Gestió ICBIBE Bon Muñoz, José Luis 96 354 36 52 jlbon@uv.es
Administratiu Gestió ICBIBE Villen Carrasco, Víctor 96 354 37 72 Victor.Villen@uv.es
Administratiu Gestió ICBIBE Díez Gimeno, María 96 354 37 72 Maria.Diez@uv.es
Administrativa Gestió ICMOL Ripollés Pitarch, Susana 96 354 37 67 Susana.Ripolles@uv.es
Administrativa Gestió ICMOL Serrano Monedero, Inmaculada 96 354 37 67 Inmaculada.Serrano@uv.es
Administrativa Gestió ICMOL Villalba Vera, María 96 354 46 14 Maria.Villalba@uv.es
Administrativa Gestió ICMOL Valero Silvestre, Silvia 96 354 38 39 silvia.valero@uv.es
Administrativa Gestió ICMOL Cabanes Descals, Laura 96 354 42 31 Laura.Cabanes@uv.es
Administrativa Gestió ICMUV Yuste García, María Ángeles 96 354 48 58 Angeles.Yuste@uv.es
Administrativa Gestió ICMUV Alarcón Mora, Amparo 96 398 33 91 Amparo.Alarcon@uv.es
Administratiu Institut IDM, ERI BIOTECMED Colmena Herranz, Juan Antonio 96 354 45 08 Juan.Colmena@uv.es
Administratiu Institut IDM, ERI BIOTECMED Martín Villaseñor, Santiago 96 354 45 08 Santiago.Martin@uv.es
Administrativa Gestió IFIC Sánchez Galán, Rocío 96 354 35 43 Maria.Rocio.Sanchez@uv.es
Administratiu Gestió IFIC Novo Picouto, Jose Carlos 96 354 35 43 J.Carlos.Novo@uv.es
Administratiu Gestió IPL Grau Muedra, Gonçal Andreu 96 354 32 64 graumue@uv.es
Administratiu Gestió I2Sysbio Guerrero García, Pedro 96 354 48 17 Pedro.Guerrero@uv.es
Administrativa Gestió I2Sysbio Navarro Marín, Elena 96 354 47 82 Elena.Navarro-Marin@uv.es
Administrativa Gestió IRTIC López Monteagudo, Nuria 96 354 34 76 Nuria.Lopez@uv.es
Administrativa Gestió OAUV Ibañez Oro, Esther 96 354 34 83 esther.ibanez-oro@uv.es
Administrativa Gestió CIDE Gómez Giménez, Cristina 96 342 41 14 crisgogi@uv.es
Administratiu Gestió CIDE Marco Noales, Eduardo 96 342 41 56 Eduardo.Marco@uv.es
Administrativa Delegació UV en PCUV Chisbert Peris, Carmen 96 354 41 03 cchisber@uv.es

Consergería

Lloc de treball Cognoms i Nom Telèfon Correu electrònic
Coordinador de Serveis Ballester Mazcuñan, Francisco 96 354 34 70 Francisco.Ballester@uv.es
Auxiliar de Serveis Sanjuan Martín, Nieves 96 354 34 70 niesan3@uv.es


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.