Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
ARCHER, ROBERT Honorari    
BERNAL GIMENEZ, M.ASSUMPCIO T.E.U. 9639 83801
assumpcio.bernal@uv.es
ficha
CANTAVELLA CHIVA, ROSER ANNA C.U. 9639 83802
rosanna.cantavella@uv.es
ficha
CARBO AGUILAR, FERRAN C.U. 9639 83871
ferran.carbo@uv.es
ficha
CASANOVA HERRERO, EMILI C.U. 9639 83306
emili.casanova@uv.es
ficha
CONCA MARTINEZ, MARIA Honorària Maria.Conca@uv.es ficha
CUENCA ORDINYANA, M.JOSEP C.U. 9639 83804
maria.j.cuenca@uv.es
ficha
ESCARTI SORIANO, VICENT JOSEP T.U. 9638 64907
vicent.j.escarti@uv.es
ficha
FERRANDO FRANCES, ANTONI C.U. 9639 83057
antoni.ferrando@uv.es
ficha
GREGORI SOLDEVILA, CARME T.U. 9639 83805
carme.gregori-soldevila@uv.es
ficha
IZQUIERDO GIL, JOSEP ASSOCIAT 9639 83305
Josep.Izquierdo@uv.es
ficha
JIMENEZ MARTINEZ, JESUS T.U. 9639 83807
jesus.jimenez@uv.es

ficha

LLUCH CRESPO, GEMMA T.U. 9639 83861
gemma.lluch@uv.es
ficha
LÓPEZ - PAMPLÓ RIUS, GONÇAL ASSOCIAT 51129
Goncal.lopez-Pamplo@uv.es

ficha

LÓPEZ QUILES, JOAN JESUS ANTONI ASSOCIAT 9639 83806
Antoni.Lopez@uv.es
ficha
MARRAHÍ SANJUAN, GEMMA ASSOCIADA

9639 83305
Gemma.Marrahi@uv.es

ficha
MARTÍ BADIA, ADRIÀ ASSOCIAT 51129
Adria.Marti@uv.es
ficha
MARTÍ MESTRE, JOAQUIM BALBI T.U. 9638 64688
joaquin.marti@uv.es
ficha
MARÍN JORDÀ, MARIA JOSEP T.U. 9639 83241
Maria.J.Marin@uv.es
ficha
MIRALLES JORI, EULALIA T.U. 9639 83803
Eulalia.Miralles@uv.es
 ficha
NICOLAS AMOROS, MIQUEL T.U. 96 3983863
miquel.nicolas@uv.es
ficha
PEREZ SALDANYA, MANUEL C.U. 9639 83864
manuel.perez-saldanya@uv.es
ficha
POLANCO ROIG, LLUIS B. T.U. 9639 83865
lluis.polanco@uv.es
ficha
RAMOS ALFAJARIN, JOAN R C.U. 9639 83866
joan.r.ramos@uv.es
ficha
RIBERA CONDOMINA, JOSEP AJUDANT DOCTOR 9639 83872
Josep.Ribera@uv.es
ficha
ROCA RICART, RAFAEL T.U. 9639 83862
Rafael.Roca@uv.es
ficha
ROSELLO IVARS, RAMON X. T.U. 9639 83867
ramon.rosello@uv.es
ficha
RUBIO ALBARRACIN, JOSEP E. T.U. 9639 83868
jose.e.rubio@uv.es
ficha
SARAGOSSA ALBA, ABELARD T.U. 9639 83869
abelard.saragossa@uv.es
ficha
SENTÍ PONS, ANDREU AJUDANT DOCTOR 51127
andreu.senti@uv.es
ficha
SIMBOR ROIG, VICENT C.U. 9639 83870
vicent.simbor@uv.es
ficha
TODOLÍ CERVERA, JÚLIA T.U. 51127
julia.todoli@uv.es
ficha
MESTRE MELIÀ, MARTÍ ASSOCIAT marti.mestre@uv.es  
RIBERA RIBERA, JOSEP ASSOCIAT josep.ribera-ribera@uv.es  
VALLÉS CASANOVES, SANTIAGO ASSOCIAT santiago.valles@uv.es  

 



Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies