Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Aulari Oest
Cognoms Nom Correu electrònic Línia de recerca
ABELEDO SANCHIS RAUL Raul.Abeledo@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
AGULLO CALATAYUD VICTOR victor.agullo@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ALEGRE NUENO MANUEL Manuel.Alegre@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
ALFONSO SÁNCHEZ JOSÉ LUIS Jose.L.Alfonso@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ALIENA MIRALLES RAFAEL Rafael.Aliena@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ALTÉS TÁRREGA JUAN ANTONIO Juan.A.Altes@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
ARADILLA MARQUÉS MARIA JOSE maria.j.aradilla@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
ARIÑO VILLAROYA ANTONIO Antonio.Arino@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
ARRIBA BUENO RAÚL DE raul.arriba@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BALBASTRE BENAVENT FRANCISCO francisco.balbastre@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BANYULS LLOPIS JOSEP Josep.Banyuls@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BARBERA HEREDIA ESTHER Esther.Barbera@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BAYONA ESCAT MARIA EUGENIA M.Eugenia.Bayona@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
BELTRAN LLAVADOR JOSE jose.beltran@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
BENEDITO  CASANOVA ANTONIO antonio.benedito@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
BENEDITO  MONLEÓN M. AMPARO Amparo.benedito@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
BENEYTO CALATAYUD PERE J. pere.j.beneyto@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BLASCO LAHOZ JOSE FRANCISCO jose.f.blasco@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BLASCO PELLICER ANGEL ANTONIO Angel.Blasco@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BLASCO PELLICER CARMEN carmen.blasco@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
BOTIJA YAGUE MERCEDES Mercedes.Botija@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
BOX VALERA ZIRA Zira.Box@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
CANET GINER Mª TERESA teresa.canet@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
CANO CANO ERNEST Ernest.Cano@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
CARDONA RUBERT MARIA BELEN maria.b.cardona@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
CASTELLÓ COGOLLOS RAFAEL Rafael.Castello@valencia.edu 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
COLL SERRANO VICENTE vicente.coll@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
COMECHE MARTINEZ JOSÉ MANUEL Jose.M.Comeche@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
CUADRADO GARCÍA MANUEL Manuel.Cuadrado@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
CUCO GINER JOSEFA Josepa.Cuco@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
DIAZ MARTINEZ CAPITOLINA Capitolina.Diaz@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
DURÁ FERRANDIS ESTRELLA Estrella.Dura@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ESCRIBA MORENO M ANGELES maria.a.escriba@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
ESTEBAN FERNANDO OSVALDO Fernando.Esteban@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ESTEVE SEGARRA AMPARO amparo.esteve@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
FERNANDEZ ARTIACH MARIA DEL PILAR pilar.fernandez@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
FERNANDEZ GUERRERO RAFAEL rafael.fernandez@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
FERNANDEZ-CORONADO GONZÁLEZ ROSARIO  rosario.fernandez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
FITA ORTEGA FERNANDO LUIS Fernando.Fita@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
FLOR MORENO VICENT vicent.flor@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
FOMBUENA VALERO JOSEFA Josefa.Fombuena@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
GABALDON ESTEVAN DANIEL daniel.gabaldon@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
GARCES FERRER JORGE Jordi.Garces@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
GARCIA CALAVIA MIGUEL ANGEL miguel.A.Garcia@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
GARCIA GARCÍA ANA MARIA Ana.M.Garcia@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
GARCIA GARCÍA JOSEP ERNEST ernest.garcia@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
GARCÍA TESTAL ELENA elena.garcia@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
GIL MONTE PEDRO RAFAEL Pedro.Gil-Monte@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
GINER MONFORT JORDI Jordi.Giner@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
GOERLICH PESET JOSÉ MARÍA jose.m.goerlich@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
GOMEZ FERRI JAVIER javier.gomez-ferri@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
GONZALEZ SANJUAN M. EUGENIA eugenia.gonzalez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
GUAMAN HERNÁNDEZ ADORACIÓN Adoracion.Guaman@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
HERNANDEZ DOBÓN FRANCESC JESUS Francesc.J.Hernandez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
HERNANDEZ MARTÍ GIL MANUEL gil.hernandez@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
HERZOG BENNO benno.herzog@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
INGELLIS ANNA GIULIA giuliana.ingellis@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
JABBAZ CHURBA MARCELA ISABEL marcela.jabbaz@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
LACOMBA VÁZQUEZ JOAN Joan.Lacomba@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
LLINARES INSA LUCIA INMACULADA Lucia.Llinares@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
LLOBERA VILA MIREYA mireya.llobera@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
LLOPIS GOIG RAMON ramon.llopis@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
LÓPEZ TERRADA EVA Eva.Lopez-Terrada@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
LORENTE CAMPOS RAUL raul.lorente@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
LLORIA ARAMBURO M. BEGOÑA Maria.B.Lloria@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
MARTÍNEZ MORALES IGNACIO Ignacio.Martinez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
MAURI AUCEJO ADELA Adela.Mauri@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
MONCUSI FERRÉ ALBERT Albert.Moncusi@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
MONTALBA OCAÑA CARMEN carmen.montalba@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
MORA CASTRO ALBERT albert.mora@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
MUÑOZ RODRÍGUEZ FRANCISCO DAVID Francisco.D.Munoz@uv.es   3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
MUT MONTALVÁ ELENA Elena.mut@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
NAVARRO PÉREZ JOSE JAVIER J.Javier.Navarro@uv.es 2

Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals

NORES TORRES LUIS ENRIQUE luis.e.nores@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
NUÑEZ GONZÁLEZ CAYETANO cayetano.nunez@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
OBIOL FRANCÉS SANDRA sandra.obiol@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
OCHANDO CLARAMUNT CARLOS Carlos.Ochando@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
PAVIA MIRALLES JOSE MANUEL Jose.M.Pavia@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
PECOURT GRACIA JUAN  juan.pecourt@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
PEREZ COSÍN JOSE VICENTE Jose.V.Perez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
PITXER CAMPOS JOSEP VICENT Josep.V.Pitxer@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
RAUSELL KOSTER PAU Pau.Rausell@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
REDONDO CANO ANA Mª ana.redondo@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
REVUELTO TABOADA LORENZO lorenzo.revuelto@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
RIUS ULLDEMOLINS JOAQUIM joaquim.rius@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
RODENAS RIGLA FRANCISCO JOSE Francisco.Rodenas@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
RODRIGUEZ VICTORIANO JOSE MANUEL jose.m.rodriguez@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
RUIZ TORRES MIQUEL ANGEL Miquel.Ruiz@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
SALCEDO BELTRÁN MARIA DEL CARMEN carmen.salcedo@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
SALES TEN ANA Ana.Sales@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
SANCHEZ FLORES M. SUSANA Susana.Sanchez@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
SANTAMARINA CAMPOS BEATRIZ beatriz.santamarina@uv.es 3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
SANTOS ORTEGA ANTONIO Juan.A.Santos@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
SAORÍN IBORRA M. CARMEN Carmen.Saorin@uv.es   1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
SIMO NOGUERA CARLES XAVIER Carles.Simo@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
TORRES PÉREZ FRANCISCO Francisco.Torres@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
TOSCANI GIMÉNEZ DANIEL daniel.toscani@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
UCEDA I MAZA FRANCESC XAVIER Francesc.Uceda@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
VIVAS LÓPEZ SALVADOR salvador.vivas@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
XAMBO OLMOS RAFAEL VICENT rafael.xambo@uv.es      3 Investigació en sostenibilitat, cultura i política dels llocs
ZARAGOZA PASCUAL GUSTAVO Gustavo.Zaragoza@uv.es 2 Investigació en benestar social, migracions i trajectòries vitals
ZURRIAGA LLORENS M.DEL ROSARIO Rosario.Zurriaga@uv.es 1 Investigació en ocupació, recursos humans i prevenció
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies