Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Doctorat
Cognoms, Nom Nomenament Correu electrònic
Merino Sanjuán, Matilde Representant àrea Ciències de la salut matilde.merino@uv.es
Miñarro López, José Representant àrea Ciències de la salut jose.minarro@uv.es
Sanjosé López, Vicente Representant àrea Ciències Socials vicente.sanjose@uv.es
Lozano Serrano, Carmelo Representant àrea Ciències Socials carmelo.serrano@uv.es
Gabaldón García, María Carmen Representant àrea Ciències Bàsiques carmen.gabaldon@uv.es
Utrillas Esteban, María Pilar Representant àrea Ciències Básiques maria.p.utrillas@uv.es
Marhuenda Fluixà, Fernando Representant àrea Humanitats fernando.marhuenda@uv.es
Quilis Merín Mercedes Representant àrea Humanitats mercedes.quilis@uv.es 
  Acord Comissió Estudis de Postgrau  
   Estudiants Programes doctorat  
  Estudiants Programes doctorat  
Bagán Sebastián, José Vicente Director Escola Doctorat jose.v.bagan@uv.es
Urbano Salvador, María Amparo Vicedirectora Escola Doctorat amparo.urbano@uv.es
Mingarro Muñoz, Ismael Vicedirector Escola Doctorat mingarro@uv.es
Franch Benavent, Ricardo Secretari Escola Doctorat ricardo.franch@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies