Universitat de ValènciaUniversitat Politècnica de ValènciaInteruniversitari d'Investigació de Reconeixement Molecular i Desenvolupament Tecnològic Logo del portal

EQUIP ESTUDIS D'ALLIBERAMENT I RETENCIÓ CONTROLADA

Investigador principal: Ana Mª Costero Nieto (Catedràtica d'Universitat)

Universitat de València. Ana.Costero@uv.es

Cognoms i nom Càrrec Contacte
Parra Álvarez, Margarita Catedràtica d'Universitat Margarita.Parra@uv.es
Gil Grau, Salvador Catedràtic d'Universitat Salvador.Gil@uv.es
Gaviña Costero, Pablo Titular d'Universitat Pablo.Gavina@uv.es
Ochando Gómez, Luis Catedràtic d'Universitat Luis.E.Ochando@uv.es

Martinez Bisbal, Mª Carmen

Ayudante Doctor

Carmen.Martinez-Bisbal@uv.es

Rodríguez Nuévalos, Silvia Becari FPU Silronue@alumni.uv.es
Ceballos Fernández, Samuel Adrián Becari Atració de talent de la UV Samuel.ceballos@uv.es

EQUIP ESTUDIS DE BIOACTIVITAT

Investigador principal: Maria Jose Alcaraz Tormo (Catedràtica d'Universitat)

Universitat de València. Maria.J.Alcaraz@uv.es

Cognoms i nom Càrrec Contacte
Ferrándiz Manglano, Mª Luisa Catedràtica d'Universitat Luisa.Ferrandiz@uv.es
Payá Peris, Miguel Catedràtic d'Universitat Miguel.Paya@uv.es
Montesinos Mezquita, Mª Carmen Titular d'Universitat M.Carmen.Montesinos@uv.es
Terencio Silvestre, Mª Carmen Titular d'Universitat Carmen.Terencio@uv.es
Nancher Juan, Josep Becari FPU MINECO  
Catalán Prades, Laura Doctoranda  
Martin Castejón, Asunción Doctoranda  
Vazquez Tatay Mª José Doctoranda  
Guillén Salazar, Mª Isabel Investigadora convidada Isabel.Guillen@uv.es

EQUIP PREFORMULACIÓ I AVALUACIÓ DE MEDICAMENTS

 

Investigador principal: Matilde Merino Sanjuan (Catedràtica d'Universitat)

Universitat de València. matilde.merino@uv.es

Cognoms i nom Càrrec Contacte
Merino Sanjuan, Virginia Catedràtica d'Universitat Virginia.Merino@uv.es
Diez Sales, Octavio Titular d'Universitat Octavio.Diez@uv.es
Nacher Alonso, Amparo Titular d'Universitat Amparo.Nacher@uv.es
Mangas Sanjuán, Víctor Ayudante Doctor Victor.Mangas@uv.es  

EQUIP ALTRES LÍNIES D'INVESTIGACIÓ

Investigador principal: Salvador Sagrado Vives (Catedràtic d'Universitat)

Universitat de València. Salvador.Sagrado@uv.es

 

 

Àrea d'administració econòmica i gestió

Cognoms i nom Càrrec Contacte

Colmena Herranz, Juan Antonio   

Administratiu

juan.colmena@uv.es

Coperias Aguilar, Esther

Administratiu

Esther.coperias@uv.es

Ferriol Gabarda, Carmen

Técnico Medio de Investigación

carmen.ferriol@uv.es

Àrea de serveis

Cognoms i nom Càrrec Contacte
Martin Ramirez, Amparo Oficial de laboratori

amparo.martin@uv.es