Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Ciutat de la Justícia - València

PRÀCTICA PROFESSIONAL II 

NOM PERFIL CONTACTE-CURRICULUM

Alegre Nueno, Manuel

Professor Contractat Doctor de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la  Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Manuel.Alegre@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25445

Bonet  Navarro, Jaime Professor Titular de Dret Romà i Dret Eclesiàstic de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Jaime.Bonet@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28576

Bonet Sánchez, M. Pilar Professora Titular de Dret Financer i Tributari de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Pilar.Bonet@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25291

Bosch Cholbi, José Luis Professor Titular de Dret Financer i Tributari de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Jose.L.Bosch@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28169

ficha

Brel Pedreño, América Professora Associat de Dret Mercantil " Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

America.Brel@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25923

Cardona Rubert, Maria Belén Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Maria.B.Cardona@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25253

ficha

Civera García, Antonio Professor Associat de Dret Mercantil " Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Antonio.Civera@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25363

Cobas Cobiella, Maria Elena Professora Contractada Doctora de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

M.Elena.Cobas@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28857

Espinosa Ferrando, Francisco Vicente Professor Associat de Dret Mercantil " Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Francisco.Espinosa@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25221

Estardid Colom, Federico Professor Associat de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Federico.Estardid@uv.es

Telf.: +34 (9638) 64100

Esteve Segarra, Amparo Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Amparo.Esteve@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25275

ficha

 Fabregat Monfort, Gemma

Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Gemma.Fabregat@uv.es


Telf.: +34 (9638) 25276

ficha

Fernández Artiach, Pilar Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Pilar.Fernandez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25271

ficha

Fernández Gimeno, Jose Pascual Professor Associat de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

J.Pascual.Fernandez@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28116

ficha

García Moreno, Alberto Professor Titular de Dret Financer i Tributari de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Alberto.Garcia-Moreno@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28116

García Ruiz, Carmen Yolanda Professora Contractat Doctor de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la  Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Yolanda.Garcia-Ruiz@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25324

Litago Lledó, Rosa Professora Titular de Dret Financer i Tributari de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Rosa.Litago@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25298

ficha

Llobera Vila, Mireia Professora Ajudanta Doctora de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Mireya.Llobera@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28179

ficha

López Balaguer, Mercedes Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Mercedes.Lopez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25278

López Ebri, Gonzalo Alfonso Professor Associat de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Gonzalo.Lopez@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28816

ficha

Lopez Terrada, Eva Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Eva.Lopez-Terrada@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25278

ficha

Martín Morón, María Dolores Professora Associada de Dret Mercantil " Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Maria.D.Martin@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25363

ficha

Meco Tébar, Fabiola María Professora Associada de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Fabiola.Meco@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25161

Navarro Aparicio, Javier Professor Associat de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Javier.Navarro-Aparicio@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25281

ficha

Nores Torres, Luis Enrique Professor Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Luis.E.Nores@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25273

Olmeda Freire, Gladys Bea Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Gladys.Olmeda@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25246

Orduña Moreno, Javier Professor Catedràtic de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Javier.Orduna@uv.es

Telf.: +34 (9616) 21431

Perez Alonso, Maria Antonia Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Maria.A.Perez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25259

ficha

Pérez Garrigues, Mario José Professor Associat de Dret Mercantil "Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Mario.Perez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25221

Pinazo Monterde, Rafael Professor Associat de Dret Mercantil "Manuel Broseta Pont" de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Rafael.Pinazo@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25221

ficha

Ramírez Navalón, Rosa María Professora Titular de Dret Romà i Dret Eclesiàstic de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Rosa.M.Ramirez@uv.es

Telf.: +34 (9638) 28538

Redondo Andrés, María José Professora Titular de Dret Romà i Dret Eclesiàstic de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

M.Jose.Redondo@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25326

Rodríguez Almenar, Jorge M Professor Titular de Dret Civil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Jorge.M.Rodriguez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 21544

Rodriguez Pastor, Guillermo Professor Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Guillermo.Rodriguez@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25260

ficha

Saldaña Villoldo, Benjamín Professor Associat de Dret Mercantil de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Benjamin.Saldana@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25221

ficha

Tatay Puchades, Carmen Professora Titular de Dret del Treball i de la Seguretat Social de la Facultat de Dret de la Universitat de València (Espanya).

Carmen.Tatay@uv.es

Telf.: +34 (9616) 25260

 

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies