Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants del màster

En el Màster participen professors de diferents Departaments de la Universitat de València. Així mateix, participen professionals en àrees afins als continguts del Màster.

Primer semestre

Matèria Assignatura Professorat (email) Departament
Comptabilitat Informació Financera Empresarial Rafael Molina
rafael.molina@uv.es
Comptabilitat
Gestió Estratègica de Costos Carmen Tamarit
carmen.tamarit@uv.es
Comptabilitat
Organització Nous Enfocaments de l'Adreça Estratègica Anastasio Urra
anastasio.urra@uv.es
Direcció d'Empreses
Ètica i Responsabilitat Social de l'Empresa Tomás García
tomas.garcia@uv.es
Direcció d'Empreses
Entorn Entorn Econòmic Vicente Esteve
vicente.esteve@uv.es
Estructura Econòmica
Operacions Societàries i Situació Concursal Gemma Fajardo
fajardo@uv.es
Dret Mercantil
Finançament Polítiques d'Endeutament i Dividends Araceli Reig / Alfredo Grau
araceli.reig@uv.es /
alfredo.grau@uv.es
Finances Empresarials
Instruments Financers de Suport a les Pymes Vicente Sanchis / Valentín Navarro
vicente.sanchis@uv.es /
valentin.navarro@uv.es
Finances Empresarials
Valoració i risc Mercats Financers i Decisions Empresarials Ana Ibáñez
ana.m.ibanez@uv.es
Finances Empresarials
Tallers Taller de Finances amb Excel i Visual Basic José Agustín Piñol
j.agustin.pinyol@uv.es
Finances Empresarials
Taller de Bases de dades Financers Gustavo Cuello
gustavo.cuello@uv.es
Finances Empresarials
Taller de Lideratge i Tècniques de Comunicació Profesor externo  

Segon semestre

Matèria Assignatura Professorat (email) Departament
Entorn Fiscalitat de les Operacions Financeres Empresarials Salvador Castro / Pedro Cillero
Salvador.Castro@uv.es /
Pedro.Cillero@uv.es
Economia Aplicada
Finançament Gestió Financera Amalia Rodrigo
amalia.rodrigo@uv.es
Finances Empresarials
Cash Management i Relacions amb Entitats Financeres Carlos Lassala / Alexandre Momparler/ Irene Comeig
carlos.lassala@uv.es /
alexandre.momparler@uv.es / irene.comeig@uv.es
Finances Empresarials
Valoració i risc Valoració d'empreses i Projectes Complexos José Emilio Farinos / Profesor externo
jose.e.farinos@uv.es
Finances Empresarials
Fusions i Adquisicions Ana Rosa Gómez
ana.rosa.gomez@uv.es
Finances Empresarials
Gestió de Riscos en Empreses amb Exposició Internacional C. José García / Begoña Herrero
cjgm@uv.es /
begona.herrero@uv.es
Finances Empresarials
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies