Universitat de ValènciaFacultat de Psicologia Logo del portal

Functions

The Resources and Research Committee is in charge of preparing and reporting on the Faculty budget, financial management and research.
 

Composition

Junta de Centre 23/04/2021

 

Junta de Centre 23/04/2021

Nom Categoria Departament/Àrea Contacte
Antonio M. Ferrer Manchón President Psicologia Evolutiva i de l'Educació 96.386.44.68
sancerni@uv.es
Ana D'Ocon Giménez Presidenta Suplent Psicologia Bàsica 96.386.44.79
sandra.simo@uv.es
Santiago Monleón Verdú PDI JUNTA  1- Titular Psicologia Social 96.386.48.23
M.T.Cortes@uv.es
Rafael García Ros PDI JUNTA  1- Suplent  Psicologia Evolutiva i de l'Educació 96.386.46.34
Santiago.Monleon@uv.es
Mª Dolores Sancerni Beitia PDI JUNTA 2 - Titular  Metodologia de les CC. del Comportament 96.398.34.37
vicenta.avila@uv.es
Marisol Lila Murillo PDI JUNTA 2 - Suplent Psicologia Social 96.398.34.93
paz.viguer@uv.es
José Oltra Ferrer PAS JUNTA - Titular Psicologia Evolutiva i de l'Educació 96.398.34.94
Concepcion.Perpina@uv.es
Juan Cancio del Ramo PAS JUNTA - Suplent Consergeria 96.398.33.89
gemma.garcia@uv.es
Judit Llopis Barca Estudiant - Titular Estudiant 96.386.47.08
Josefa.Perez@uv.es
Cristina Muñoz Ayora Estudiant - Suplent Estudiant 96.398.39.28
beatriz.lucas@uv.es
Juan Carlos Ruiz Ruiz Representant Departaments Titular Metodologia de les CC. del Comportament 96.386.45.07
maria.f.rodrigo@uv.es
José Manuel Tomás Miguel Representant Departaments Suplent Metodologia de les CC. del Comportament 96.386.45.84
ana.hernandez@uv.es
Pedro Gil Monte Representant Departaments Titular Psicologia Social 96.3.98.36.10
jose.ramos@uv.es
Pilar González Navarro Representant Departaments Suplent Psicologia Social 96.386.43.03
amparo.escarti@uv.es
Mª Dolores Gil Llario Representant Departaments Titular Psicologia Evolutiva i de l'Educació 96.386.43.03
amparo.escarti@uv.es
Juan Carlos Meléndez Moral Representant Departaments Suplent Psicologia Evolutiva i de l'Educació 96.386.43.03
amparo.escarti@uv.es
Marta Rodríguez Arias Representant Departaments Titular Psicobiologia 96.386.46.51
Ferran.Suay@uv.es
Rosa Redolat Iborra Representant Departaments Suplent Psicobiologia 96.386.46.16
Marien.Gadea@uv.es
Paula Samper García Representant Departaments Titular Psicologia Bàsica 96.386.45.67
Jose.A.Gimenez@uv.es
Patricia Motos Sellés Representant Departaments Suplent Psicologia Bàsica 96.398.34.82
Rosa.Banuls@uv.es
Beatriz Gil Juliá Representant Departaments Titular Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicològics 96.398.34.82
Rosa.Banuls@uv.es
Jesús Castro Calvo Representant Departaments Suplent Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicològics 96.398.34.82
Rosa.Banuls@uv.es
Victoria Olivares Pérez PAS CENTRE - Titular Gestió Econòmica 96.398.32.43
rausellj@uv.es
Mª José Gómez Valencia PAS CENTRE - Suplent Docimoteca 96.386.46.62
belmonte@uv.es
Mar Martinez Representant ADR ADR 96.398.37.71
carlos.mp@uv.es
Jefferson Flores Representant ADR ADR 96.398.37.71
carlos.mp@uv.es