Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • sala máster
NOM
PERFIL
 CONTACTE  
Dr. ALONSO RIMO, ALBERTO    Professor titular de Dret Penal   per la Universitat de València .

Alberto.Alonso@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9638 28142

Dra. ARMENGOT VILAPLANA, ALICIA    Professora Titular de Dret Processal per la Universitat de València.

Alicia.armengot-vilaplana@uv.es 

Fitxa personal

Telf.: 9616 25058

Dr. BAEZA AVALLONE, VICENTE    Professor Titular de Dret Penal   per la Universitat de València. .

Vicente.Baeza@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25233

Dr. BELLIDO PENADÉS, RAFAEL      Catedràtic de Dret Processal per la Universitat de València. 

Rafael.Bellido@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9638 28703

Dr. BORJA JIMÉNEZ, EMILIANO   

Catedràtic de Dret Penal per la Universitat de València.

Emiliano.Borja@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25236

CANO CUENCA, ADORACIÓN   

Professora Associada de Dret Penal per la Universitat de València.  Fiscal (València).

Dora.Cano@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25230

Dr. CARBONELL MATEU, JUAN CARLOS

Catedràtic de Dret Penal per la Universitat de València.

Juan.Carbonell@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25234

Dra. CERVELLÓ DONDERIS, VICENTA   

Catedràtica de Dret Penal per la Universitat de València.

Vicenta.Cervello@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9638 28142

Dr. CUCARELLA GALIANA, LUIS   

Catedràtic de Dret Processal per la Universitat de València. 

Luis.a.Cucarella@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9638 28156

Dr. CHAVES PEDRÓN, CÉSAR   

Profesor Associat de Dret Penal per la Universitat de València. Advocat.

Cesar.Chaves@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25244

Dr. GONZÁLEZ CUSSAC, JOSÉ LUIS   

Catedràtic de Dret Penal per la Universitat de València.

Jose.Cussac@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 25237

Dra. GÓRRIZ ROYO, ELENA   

Professora Titular de Dret Penal   per la Universitat de València .

Elena.Gorriz@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25243

Dr. LATORRE LATORRE, VIRGILIO   

Professor Associat de Dret Penal de la Universitat de València. Advocat.

Virgilio.Latorre@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25369

Dr. LLABRÉS FUSTER, ANTONI   

Professor Titular de Dret Penal   per la Universitat de València .

Antoni.LLabres@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9638 28164

 MARIMÓN DURÁ, CONSUELO    Professora Associada de Dret Penal de la Universitat de València. Advocada.

Consuelo.Marimon@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25369

Dra. MARTÍNEZ GARAY, LUCÍA  

Professora Titular de Dret Penal   per la Universitat de València .

Lucia.Martinez@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25231

Dra. MATALLÍN EVANGELIO, ÁNGELA   

Professora Titular de Dret Penal   per la Universitat de València .

Angela.Matallin@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9638 28148

Dr. MIRA BENAVENT, JAVIER Professor Titular de Dret Penal   per la Universitat de València.

francisco.j.mira@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25235

Dr. ORTS BERENGUER, ENRIQUE   

Catedràtic de Dret Penal per la Universitat de València.

Enrique.Orts@uv.es 

Fitxa personal

Telf.: 9638 28267

Dr. PIQUER MARÍ, JOSÉ MIGUEL   

Professor Contractat Doctor de Dret Romà per la Universitat de València. 

J.Miguel.Piquer@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9638 28151 

Dra. ROIG TORRES, MARGARITA   

Professora Titular de Dret Penal per la Universitat de València. .

Margarita.Roig@uv.es  

Fitxa personal

Telf.: 9616 24252 

SÁNCHEZ VILLAESCUSA, JOSE MIGUEL      

Professor Associat de Dret Penal per la Universitat de València.  Advocat.

J.Miguel.Sanchez@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25244

Dra. SANCHIS CRESPO, CAROLINA   

Catedràtica de Dret Processal per la Universitat de València. 

Carolina.Sanchis@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9638 28655

Dra. VIANA BALLESTER, CLARA   

Professora Contractada Doctora de Dret Penal per la Universitat de València. 

Clara.Viana@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25240

Dr. VILLAMARÍN GÓMEZ, SERGIO   

Professor Contractat Doctor D'Història del Dret per la Universitat de València.

Sergio.Villamarin@uv.es

Fitxa personal

Telf.: 9616 25314

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies