Logo de la Universitat de València Logo Facultat d'Economia Logo del portal


 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.

Nom Categoria Secció Contacte
Cabrera, Catalina Administradora Serveis Administratius i Econòmics catalina.cabrera@uv.es
963828549
Sánchez, Yolanda Responsable Administrativa Titulacions Gestió Estudiants yolanda.sanchez@uv.es
963828549
Montesa, Salvador Tècnic Mitjà Gestió Gestió Estudiants salmonpu@uv.es
963828479
Ruiz, Cristina Tècnica Mitjana Gestió Oficina Relacions Internacionals (Entreplanta) cristina.ruiz@uv.es
961625143
Marín, Nicolás Cap d'Unitat de Gestió Gestió Acadèmica nicolas.marin@uv.es
961625155
Estornell, Elena Cap d'Unitat de Gestió Gestió Econòmica Elena.Estornell@uv.es
963828480
Giménez, Salvador Cap d'Unitat de Gestió Gestió Estudiants Salvador.Gimenez@uv.es
963828483
Castillo, Vicente Coordinador de Serveis Consergeria. Coordinador de Serveis vicente.castillo@uv.es
963828605
Buleo, Eva Deganat Deganat Eva.T.Buleo@uv.es
963828531
Peremarch, Mavi Deganat Deganat Mavi.Peremarch@uv.es
963828529
Vázquez, Mónica Vicedeganat Vicedeganat Monica.Vazquez@uv.es
963828528
Sauri, Pilar Reconeixements i Dobles Titulacións Internacionals Secretaria pilar.sauri@uv.es
961625149
Macián, Carmen Reconeixements i Dobles Titulacións Internacionals Secretaria carmen.macian@uv.es
961625153
Collado, Maritere Pràctiques formatives i TFG Secretaria Teresa.Collado@uv.es  
961625150
Grau, Marta Pràctiques formatives i TFG Secretaria Marta.Grau@uv.es
961625479
Edo, Ana Convalidacions i Adaptacions Secretaria Ana.M.Edo@uv.es
963828547
Calvo, Lupe Trasllats d'Expedients  Secretaria Guadalupe.Calvo@uv.es
963828484
Agut, Claudia Rebuts i taxes Secretaria Claudia.Agut@uv.es
963828606
Sanchis, M Teresa Rebuts i taxes Secretaria mtesanse@uv.es
963828548
Arnal, Fernando Informació i Registre Secretaria Fernando.Arnal@uv.es
963825146
Barberán, Lola Informació i Registre Secretaria M.Dolores.Barberan@uv.es
961625144
Valverde, Amparo Informació i Registre Secretaria Amparo.Valverde@uv.es
961625151
Richart, Rosanna Informació i Registre Secretaria Rosanna.Richart@uv.es 
961625144
Peñarrubia, Águeda Informació i Registre Secretaria peora@uv.es
963828692
Carbonell, Mª Dolores Informació i Registre Secretaria Maria.D.Carbonell@uv.es
963828534
García, Celia Títols Secretaria celia.g.picazo@uv.es
963828803
Lluch, Mª Carmen Títols Secretaria carmen.lluch@uv.es
961625142
Taberner, M Elena Relacions Internacionals Oficina Relacions Internacionals (Entreplanta) mtape@uv.es
963828541
Duart, Ignasi Postgrau i Tesis Doctorals Oficina Postgrau (Entreplanta E03) J.Ignacio.Duart@uv.es
961625152
Sánchez de la Fuente, Pilar Postgrau Oficina Postgrau (Entreplanta E03) masande6@uv.es
961625480
Luna, Elisa Postgrau Oficina Postgrau (Entreplanta E03) ludoe@uv.es
961625141
Atienza, Fina Gestora de Comunicació Gestió Comunicació jatienza@uv.es
963828486
Balaguer, María Organització curs acadèmic Gestió Acadèmica mabape7@uv.es
963828567
Pérez, Amparo Aules, horaris Gestió Acadèmica aperez@uv.es
963828485
Tobar, Martina Gestió econòmica Gestió econòmica tomarma2@uv.es
963828696
Blasco, Maite Gestió econòmica Gestió Econòmica Mteresa.Blasco@uv.es
961625154
Meseguer, Elena

Gestió econòmica

Gestió Econòmica elena.meseguer@uv.es
961625147
Navarro, Yolanda Gestió econòmica Gestió Econòmica Yolanda.Navarro-Diaz@uv.es
961625145
Vicente, José Ángel Gestió econòmica Gestió econòmica Jose.A.Vicente@uv.es
963828840
Chirivella, Sandra Gestió econòmica Gestió econòmica sanmachi@uv.es
963828477
Fernández, Alicia Consergeria Consergeria Alicia.Fernandez@uv.es 
963828549
Llovet, Pascual Consergeria Consergeria Pascual.Llovet@uv.es
963828607
Lozoya, Mª Carmen Consergeria Consergeria maloci@uv.es
963828549