Logo de la Universdad de Valencia Logo del portal

  • Secretaría Facultat d'Economia
Nom Categoria Secció Contacte
Cabrera, Catalina Administradora Serveis Administratius i Econòmics catalina.cabrera@uv.es
 
Catalán, Pilar Responsable Administrativa Titulacions Gestió Estudiants Pilar.Catalan@uv.es
 
Aroca, Ana Tècnica Superior de Gestió Gestió Econòmica ana.aroca@uv.es
 
Sánchez, Yolanda Tècnica Mitjana Gestió Deganat i Qualitat yolanda.sanchez@uv.es
963828531
Ruiz, Cristina Tècnica Mitjana Gestió Oficina Relacions Internacionals (Entreplanta) cristina.ruiz@uv.es
961625143
Marín, Nicolás Cap Unitat Gestió Acadèmica nicolas.marin@uv.es
961625155
Bonacho, M.Carmen Cap Unitat Gestió Econòmica Carmen.Bonacho@uv.es
963828544
Estornell, Elena Cap Unitat Gestió Estudiants Elena.Estornell@uv.es
963828480
Castillo, Vicente Coordinador de Serveis Consergeria. Coordinador de Serveis vicente.castillo@uv.es
963828605
Buleo, Eva Deganat Deganat Eva.T.Buleo@uv.es
963828528
Peremarch, Mavi Deganat Deganat Mavi.Peremarch@uv.es
963828529
Donoso, Angeles Reconeixements Secretaria dorean@uv.es
963828484
Sauri, Pilar Reconeixements Secretaria pilar.sauri@uv.es
961625149
Collado, Maritere Pràctiques formatives i TFG Secretaria Teresa.Collado@uv.es  
961625150
Grau, Marta Pràctiques formatives i TFG Secretaria Marta.Grau@uv.es
961625479
Valverde, Amparo Informació i Registre Secretaria Amparo.Valverde@uv.es
961625151
Edo, Ana Convalidacions i Adaptacions Secretaria Ana.M.Edo@uv.es
963828547
Richart, Rosanna Informació i Registre Secretaria Rosanna.Richart@uv.es 
963828692
Gorris, Marina Informació i Registre Secretaria Marina.Gorris@uv.es
963828692
Agut, Claudia Informació i Registre Secretaria Claudia.Agut@uv.es
963828606
Carabal, Mª José Informació i Registre Secretaria macaguai@uv.es
961625144
Taberner, M Elena Relacions Internacionals Oficina Relacions Internacionals (Entreplanta) mtape@uv.es
963828541
Duart, Ignasi Postgrau i Tesis Doctorals Oficina Postgrau (Entreplanta E03) J.Ignacio.Duart@uv.es
961625152
Salavert, Marivi Postgrau Oficina Postgrau (Entreplanta E03) mavisape@uv.es
961625480
Fornés, Pere Blai Postgrau Oficina Postgrau (Entreplanta E03) Pere.Fornes@uv.es
961625141
Montesa, Salvador Rebuts i taxes Secretaria salmonpu@uv.es
963828479
Sanchis, M Teresa Rebuts i taxes Secretaria mtesanse@uv.es
963828548
García, Celia Títols Secretaria celia.g.picazo@uv.es
963828803
Lluch, Mª Carmen Títols Secretaria carmen.lluch@uv.es
961625142
Macián, Carmen Títols Secretaria carmen.macian@uv.es
961625153
Fernández , Remedios Trasllats d'Expedients i Actes de resolució Secretaria Remedios.Fernandez@uv.es
963828534
Giménez, Salvador Actes, Organització curs acadèmic Gestió Acadèmica Salvador.Gimenez@uv.es
963828483
Pérez, Amparo Aules, horaris Gestió Acadèmica aperez@uv.es
963828485
Rubio, Susana Organització curs acadèmic Gestió Acadèmica surus@uv.es
963828567
Atienza, Fina Gestora Comunicació Gestió Comunicació jatienza@uv.es
963828486
Alpeñes, Julia Gestió econòmica Gestió econòmica Julia.Alpenes@uv.es
963828840
Arnal, Fernando Gestió econòmica Gestió econòmica Fernando.Arnal@uv.es
963828549
Blasco, Maite Gestió econòmica Gestió Econòmica Mteresa.Blasco@uv.es
961625154
Higón, Mª José Gestió econòmica Gestió econòmica Maria.Jose.Higon@uv.es 
963828477
Meseguer, Elena

Gestió econòmica

Gestió Econòmica elena.meseguer@uv.es
961625147
Navarro, Yolanda Gestió econòmica Gestió Econòmica Yolanda.Navarro-Diaz@uv.es
961625145
Vicente, José Ángel Gestió econòmica Gestió econòmica Jose.A.Vicente@uv.es
963828840
García, Concha Consergeria Consergeria concha.garcia@uv.es
963828549
Dolz, Amparo Consergeria Consergeria Amparo.Dolz@uv.es
963828549
Fernández, Alicia Consergeria Consergeria Alicia.Fernandez@uv.es 
963828549
Lozoya, Mª Carmen Consergeria Consergeria maloci@uv.es
963828549

 

 
Esta página web utiliza cookies propias y de terceros con fines técnicos, de análisis del tráfico y para facilitar la inserción de contenidos en redes sociales a petición del usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Para más información consulte nuestrapolítica de cookies