Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Interior Facultat

Equip deganal

 

Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon

Montesinos Martínez, Josep

Degà Josep.Montesinos@uv.es 963864231
Lomas Cortés, Manuel

Secretari

Manuel.Lomas@uv.es 963864289
García Carrión, Marta   Vicedegana d' Estudis i Organització Acadèmica                 Marta.Garcia-Carrion@uv.es 963864874
Cruselles Gómez, Jose Mª

Vicedegà d'Economia i Noves Tecnologies

Jose.M.Cruselles@uv.es 963864294
Iranzo García, Emilio Vicedegà Cultura i Participació Estudiantil                                           Emilio.Iranzo-Garcia@uv.es 963864248  
Vázquez de Ágredos Pascual, Mª Luisa

Vicedegana de Qualitat, Innovació Educativa i Relacions Internacionals

M.Luisa.Vazquez@uv.es 963395038

D'esquerra a dreta: José María Cruselles, Emilio Iranzo, Mª Luisa Vázquez de Agredos, Josep Montesinos, Marta García, Juan Francisco Pardo (ha cessat).

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies