Equip deganal

 

Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon
Alba Pagán, Ester Degana Esther.Alba@uv.es 96 3864231
Pardo Molero,Juan Fco. Secretari juan.fco.pardo@uv.es 963864289
Tabanera García, Nuria Vicedegana d' Estudis i Organització Acadèmica Nuria.Tabanera@uv.es 96 3864874
Pitarch Garrido, M. Dolores Vicedegana d'Economia i Noves Tecnologies Maria.Pitarch@uv.es 96 3864294
Requena Jiménez,Miguel Vicedegà Cultura i Participació Estudiantil Miquel.Requena@uv.es 96 3864248  
Ledo Caballero,Antonio Vicedegà de Qualitat i Innovació Educativa antonio.ledo@uv.es 96 3395038

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies