Logo de la Universitat de València Logo Gerència Logo del portal

Organigrama Nom Telèfon E-mail
Cap de Servei Raquel Bayo Castellote 963983817 raquel.bayo@uv.es
Auxiliar Serveis Patricia Cebriá Ballester 963983116

patricia.cebria@uv.es

Técnica Mitjana Gestió Lourdes Ballesteros Soriano 963864913 lourdes.ballesteros@uv.es
Técnica Mitjana Gestió Blanca Casielles López 963983106 blanca.casielles@uv.es
Técnica Mitjana Gestió Mercedes Olmedo Arellano 963864737 mercedes.olmedo@uv.es
Técnic Mitjà Informàtic Fco. Javier Bleda Bas 963864737 javier.bleda@uv.es

SECCIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENTS
     

 

Organigrama Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Paloma Gamón Sánchez 963864023 paloma.gamon@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ DE SERVEIS contratacion.servicios@uv.es
Organigrama Nom Telèfon E-mail
Técnica de Gestió Aurelia Mafé Llopis 963983289 aurelia.mafe@uv.es
Administrativa Ana Isabel Senent Brocal 963983552 ana.i.senent@uv.es
Administrativa Cristina Herráiz Alonso 963864228 Cristina.Herraiz@uv.es
Administrativa María Pilar Ambrona Sanjuan 963983552 m.pilar.ambrona@uv.es
Administratiu Vicente Martínez Sáez 963983552 vicente.mtnez-saez@uv.es
Administrativa Mª Ángeles Perona Martínez 963864228 m.angeles.perona@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ DE SUBMINISTRAMENTS contratacion.suministros@uv.es
Organigrama Nom Telèfon E-mail
Técnica Mitjana Gestió Mª Jesús Irimia Sánchez 963864208 mjesus.irimia@uv.es
Administrativa Gemma Rodríguez Vicedo 963864209 gemrovi@uv.es
Cap d'Unitat Carme Navarrete Chambó 963864209 marinc@uv.es
Administratiu Estefanía Tornero Castelló 963983551 estefania.tornero@uv.es
Administrativa Iluminada Alabau Márquez 963983551 iluminada.alabau@uv.es

SECCIÓ D'OBRES
   

 

Organigrama Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció José D. Doménech Blanco 963864416 jddomene@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ D'OBRES contratacion.obras@uv.es
Organigrama Nom Telèfon E-mail
Técnica Mitjana Gestió Raquel Martínez Ortega 963983174 raquel.martinez@uv.es
Técnica de Gestió Elena Fernández Montero 963983174 m.elena.fernandez@uv.es
Administrativa Pepa Ruix Vázquez 963983550 pepa.ruix@uv.es
Administrativa Irina del Mar Solaz Andrés 963983550 irina.solaz@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ DE CONTRACTACIÓ DE REDACCIÓ I DIRECCIÓ DE PROJECTES contratacion.proyectos@uv.es
Organigrama Nom Telèfon E-mail

 

Cap d'Unitat

Julia Comino Arjona

 

963983310

 

 

julia.comino@uv.es