Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Universitat de València

Primer Curs. Tronc comú: Conceptes del Desenvolupament i Cooperació al Desenvolupament

Professor/a Àrea de coneixement Contacte Institució
Jorge Cardona Dret Internacional

Jorge.Cardona@uv.es
9616 25225

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Jorge.Cardona

UV
Raúl de Arriba Economia aplicada

Raul.de-Arriba@uv.es
9616 25140

Ftxa persona: https://www.uv.es/persona/Raul.de-Arriba

UV
Awatef Ketiti Teoria dels llenguatges i comunicació audiovisual

Aouatef.Ketiti@uv.es
9638 83029

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Aouatef.Ketiti

UV
Josep María March Economia aplicada

Josep.M.March@uv.es
9638 28619

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Josep.M.March

UV

Juan Romero Gonzalez

Geografía Humana

juan.romero@uv.es
9616 25953

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/juan.romero

UV
Albert Mora Sociologia y antropologia social

Albert.Mora@uv.es
9638 28464

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Albert.Mora

UV
Elena Mut Moltalvà Treball social i serveis socials

Elena.Mut@uv.es
9638 28197

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Elena.Mut

UV
Ana Sales Treball social i serveis socials

Ana.Sales@uv.es
9638 28837

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Ana.Sales

UV
Francesc Botella Especialista en medicina preventiva i salut pública   Conselleria de Sanitat Universitat i Salut Pública
Mbuyi Kabunda Professor especialitzat en els problemes d'integració regional, desenvolupament, gènere, drets humans i conflictes a Àfrica   UAM

Federico Buyolo

Director General de Cooperación y Solidaridad del Gobierno Valenciano

buyolo_fed@gva.es

GVA

Antonio Valera Lozano

Especialista en Medio Ambiente y Cooperación al Desarrollo

antonio.valera@uv.es

UV
Indira Betancourt Professora especialitzada en América Latina indira.betancourt@uv.es IIDL

María-Jesús Martínez-Usarralde

Especialista en Cooperación al Desarrollo en Educación

m.jesus.martinez@uv.es

UV
Francesc Roig Oliver Gestor de políticas sociales francesc.orba@gmail.com Ajuntament d' Orba

Primer Curs. Planificació Integral al Desenvolupament

Professor/a Àrea de coneixement Contacte Institució
Rafael Chaves Economia aplicada

Rafael.Chaves@uv.es
9616 28854

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Rafael.Chaves

UV
Joaquín Farinós Geografia (Anàlisi i geogràfic regional)

Joaquin.Farinos@uv.es
9638 64883

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Joaquin.Farinos

UV
Juan Ramón Gallego Economia aplicada

Juan.R.Gallego@uv.es
9638 28648

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Juan.R.Gallego

UV
Rosa Vela Història de la ciència i documentació 9638 64949 UV-INFOSUD

Vicente Palop Esteban

Especialista en desarrollo local y educación de personas adultas

vicente.palop@gmail.com

UV
Ximo Revert Roldán

Patrimonio cultural para el desarrollo humano

ximo.revert@fundacions.uv.es ​

UV
Ana Sales Treball social i serveis socials

Ana.Sales@uv.es
9638 28837

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Ana.Sales

UV

Joaquín Martín Cubas

Especialista en gobierno y desarrollo local

joaquin.martin@uv.es

UV
Mª Luisa Vázquez Història de l'art

M.Luisa.Vazquez@uv.es
9638 83668

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/M.Luisa.Vazquez

UV
Sonia Agut Psicologia Social

sagut@uji.es
964 729717

UJI
Raúl Contreras  

raul.contreras@nittua.eu

NITTUA
Juan José Iborra Consultor independient en projectes de cooperació

jjiborra@gmail.com

 

Ana Mansergas

Presidenta de la Fundación ONE DAY YES

mansergas@hotmail.es

 

Raúl Abeledo Sanchis

Planificación cultural, sostenibilidad ambiental y desarrollo Local

raul.abeledo@uv.es

UV

Primer Curs. Salut en los Països en Desenvolupament

Professor/a Àrea de coneixement Contacte Institució
Ferran Ballester i Diez Infermeria

Ferran.Ballester@uv.es
9638 83155

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Ferran.Ballester

UV
Francisco Donat Colomer Infermeria

Francisco.Donat@uv.es
9638 83147

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Francisco.Donat

UV
Antoni Merelles Tormo Infermeria

Antoni.Merelles@uv.es
9638 83155

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Antoni.Merelles

UV
Juan Onrubia Fuertes Física de la terra

Juan.Onrubia@uv.es

9635 43116

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Juan.Onrubia

UV
Luisa Ruano Casado Infermeria

Luisa.Ruano@uv.es
9638 83147

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Luisa.Ruano

UV
Ana Mª Sánchez García Infermeria

Ana.M.Sanchez@uv.es
9638 83155

Fitxa persona https://www.uv.es/persona/Ana.M.Sanchez

UV
Lluís Francesc Sanjuan Nebot Infermeria

Lluis.F.Sanjuan@uv.es
9638 83152

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Lluis.F.Sanjuan

UV
José Miguel Soriano del Castillo Medicina preventiva

Jose.Soriano@uv.es
9635 43056

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/Jose.Soriano

UV
Yolanda Aixelà Cabré Científica Titular del CSIC
Antropologia Cultural
  CSIC
Pablo Álvarez Montañana Urgències pediàtriques   Hospital Universitario La Fe
Jorge Fernando Bornay Llinares Parasitologia f.bornay@umh.es
96 591 9350


 
UMH
Rosario Fons Martínez Oftalmologia   Hospital Lluís Alcanyís de Xàtiva
Magdalena García Rodríguez Enfermetats Infeccioses   Consorcio Hospital General Universitario de Valencia
Jose Manuel Gómez Echevarria Leprologia    
Carmen González Macià Anàlisi instrumental   Conselleria de Sanitat Universitat i Salut Pública
David Llácer Corcoles Economista   Gabinete Técnico de CS Comissions Obreres PV
Joan Ferran Martínez Navarro Determinants de salut   Prof. Emérito, Escuela Nacional de Sanidad
Rosario Martínez Navarro     Hosp. Clínic Universitari
Jose Manuel Ramos Rincón      
Gregori Sabater Rodríguez Salut Pública   Conselleria de Sanitat Universitat i Salut Pública
Ester Torres Martínez Pediatria   Hospital Universitario La Fe
Vicente Sanz Coba   vcoba@hotmail.com  Conselleria de Sanitat Universitat i Salut Pública
Diego Torrús Tendero Enfermetats Infeccioses   Hospital General Universitario de Alicante
Jose Vicente Tuells Hernández Enfermeria Comunitaria

tuells@ua.es

9659 03838

UA
Gemma Roch Pallisa   gemma.roch@gmail.com  
Maria Trelis Villanueva Biologia Celular y Parasitologia

maria.trelis@uv.es

9635 44862

Fitxa persona: https://www.uv.es/persona/maria.trelis

UV
Víctor Fernández Gallego   Msf-valencia@barcelona.msf.org Médicos sin fronteras
Toni Bayón Rueda   Msf-valencia@barcelona.msf.org Médicos sin fronteras
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies