Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Fisiologia Logo del portal

ASSIGNATURA COORDINADOR/A CORREU ELECTRÒNIC
43750 - COMPLEMENT FORMATIU EN FISIOLOGIA Ángel Ortega Valero Angel.Ortega@uv.es
43095 - MÈTODES DE TREBALL DE LABORATORI EN FISIOLOGIA Julián Carretero Asunción Julian.Carretero@uv.es
43080 - MÈTODES DE TRACTAMENT DE DADES EN FISIOLOGIA Rosa Mª Cibrián Ortiz de Anda Rosa.M.Cibrián@uv.es
43081 - ANÀLISI DIGITAL DE SENYALS I IMATGES EN FISIOLOGIA Mª Rosario Salvador Palmer Rosario.Salvador@uv.es
43082 - REGULACIÓ DE LA CIRCULACIÓ. PAPER DE L'ENDOTELI

José Mª Vila Salina

Martín Aldasoro

Jose.M.Salinas@uv.es

Martin.Aldasoro@uv.es

43083 - TÈCNIQUES ESPECIALS DE RECERCA CARDIO-VASCULAR Carlos Hermenegildo Caudevilla Carlos.Hermenegildo@uv.es
43084 - FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DELS RADICALS LLIURES I ANTIOXIDANTS Juan Sastre Belloch Juan.Sastre@uv.es
43085 - FISIOPATOLOGIA DE LES MALALTIES RARES Francisco José Dasí Fernández Francisco.Dasi@uv.es
43086 - SISTEMA CARDIOVASCULAR. ASPECTES FISIOLÒGICS, FISIOPATOLÒGICS I TERAPÈUTICS

Enrique Alborch Domínguez

Fco. Javier Miranda Alonso

Enrique Alborch Domínguez

Francisco.J.Miranda@uv.es

43087 - DIFERÈNCIES CARDIOVASCULARS I METABÒLIQUES ENTRE HOMES I DONES Carlos Hermenegildo Caudevilla Carlos.Hermenegildo@uv.es
43088 - FISIOLOGIA DEL DESENVOLUPAMENT PERINATAL

Miguel Ángel Asensi Miralles

Máximo Vento Torres

Miguel.A.Asensi@uv.es

Maximo.Vento@uv.es

43089 - FISIOTOLOGIA DE LA MALATIA D'ALZHEIMER

José Viña Ribes

Ana Lloret Alcañiz

Jose.Vina@uv.es

Ana.Lloret@uv.es

43090 - CIRCULACIÓ CEREBRAL. ASPECTES FISIOLÒGICS, FISIOPATOLÒGICS I TERAPÈUTICS

Enrique Alborch Domínguez

Fco. Javier Miranda Alonso

Enrique.Alborch@uv.es

Francisco.J.Miranda@uv.es

43091 - FISIOLOGIA DE L'EXERCICI FÍSIC

José Viña Ribes

Mª Carmen Gómez Cabrera

Jose.Vina@uv.es

Carmen.Gomez@uv.es

43092 - FISIOLOGIA DE L'ENVELLIMENT

José Viña Ribes

Consuelo Borrás Blasco

Jose.Vina@uv.es

Consuelo.Borras@uv.es

43093 - FISIOPATOLOGIA DE LAS MALALTIAS  DIGESTIVES Juan Sastre Belloch Juan.Sastre@uv.es
43094 - TREBALL FI DE MÀSTER Mª Rosario Salvador Palmer Rosario.Salvador@uv.es