Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Fisiologia Logo del portal

NOM DEPARTAMENT CORREU ELECTRÒNIC
Mª Rosario Salvador Palmer (Directora) Fisiologia. Rosario.Salvador@uv.es
Mª Carmen Gómez Cabrera Fisiologia. Carmen.Gomez@uv.es
Mª Dolores Mauricio Aviñó Fisiologia. M.Dolores.Mauricio@uv.es
Ángel Ortega Valero Fisiologia. Angel.Ortega@uv.es
Carlos Romá Mateo Fisiologia. Carlos.Roma@uv.es
Patricia Casas Font (PAS) Fisiologia. mfisiologia@uv.es