Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Fisiologia Logo del portal

43750 - COMPLEMENT FORMATIU EN FISIOLOGIA
Ángel Ortega Valero: Angel.Ortega@uv.es

43095 - MÈTODES DE TREBALL DE LABORATORI EN FISIOLOGIA
Julián Carretero Asunción: Julian.Carretero@uv.es

43080 - MÈTODES DE TRACTAMENT DE DADES EN FISIOLOGIA
Rosa Mª Cibrián Ortiz de Anda: Rosa.M.Cibrián@uv.es

43081 - ANÀLISI DIGITAL DE SENYALS I IMATGES EN FISIOLOGIA
Mª Rosario Salvador Palmer: Rosario.Salvador@uv.es

43082 - REGULACIÓ DE LA CIRCULACIÓ. PAPER DE L'ENDOTELI
José Mª Vila Salinas: Jose.M.Salinas@uv.es

43083 - TÈCNIQUES ESPECIALS DE RECERCA CARDIO-VASCULAR
Carlos Hermenegildo Caudevilla: Carlos.Hermenegildo@uv.es

43084 - FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DELS RADICALS LLIURES I ANTIOXIDANTS
Juan Sastre Belloch: Juan.Sastre@uv.es

43085 - FISIOPATOLOGIA DE LES MALALTIES RARES
Francisco José Dasí Fernández: Francisco.Dasi@uv.es

43090 - CIRCULACIÓ CEREBRAL. ASPECTES FISIOLÒGICS, FISIOPATOLÒGICS I TERAPÈUTICS
Enrique Alborch Domínguez: Enrique.Alborch@uv.es

43091 - FISIOLOGIA DE L'EXERCICI FÍSIC
José Viña Ribes: Jose.Vina@uv.es

43092 - FISIOLOGIA DE L'ENVELLIMENT
José Viña Ribes: Jose.Vina@uv.es

43093 - FISIOPATOLOGIA DE LA MALALTIA DE DIGESTIVES
Juan Sastre Belloch: Juan.Sastre@uv.es

43094 - TREBALL FI DE MÀSTER
Mª Rosario Salvador Palmer: Rosario.Salvador@uv.es

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies