Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants de la Universitat de València

Coordinació

FUNCIONS DE COORDINACIÓ

Per a consultar la coordinació de les assignatures cal consultar les guies docents .

COORDINACIÓ

NOM

CONTACTE

Carlos Giménez Saiz

96354 43912 - 44422

C. de Mobilitat de Titulació

Carlos.Gimenez@uv.es

 

 

Sergio Armenta Estrela

9635 44004 - 43159

C. de Titulació-Grau Química

Sergio.Armenta@uv.es

 

 

José Javier Ruiz Pernia

9635 43220

C. de 2n. Curs G. Química

j.javier.ruiz@uv.es

 

 

Rafael Ibáñez Puchades

9635 43604 - 90530

C. de 3r. Curs G. Química

Rafael.Ibanez@uv.es

 

 

Mª Luisa Cervera Sanz

9635 43486

C. de 4t. Curs G. Química i

C. d'Innovació Docent

M.Luisa.Cervera@uv.es

 

 

Eduardo Martínez Tamayo

9635 43628

C. de Pràctiques Externes

Eduardo.Martinez@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies