Logo de la Universitat de València Logo Secretaria General Logo del portal

Organigrama de la Secretaria General

  Responsable Administrativa 96 386 4116  
M. José Castaño Montesinos Cap d'Unitat Ext. 51210 M.Jose.Castano@uv.es
M. Teresa Orts Campos Secretària d'Alt Càrrec Ext. 51126 M.Teresa.Orts@uv.es
Vicent Claramunt Martorell Administratiu Ext. 51208 Vicent.Claramunt@uv.es
Vicente Cortina León Administratiu Ext. 51211 Vicente.Cortina-Leon@uv.es
Isabel López Soriano Administrativa Ext. 52221 Isabel.Lopez@uv.es
Faustino Selva Ferrándiz Administratiu Ext. 52033 Faustino.Selva@uv.es