Universitat de ValènciaUVesports Logo del portal

Directori del Servei d'Esports

 

Direcció  
Nom Càrrec/Lloc de treball E-mail Telèfon

 

Ext. interna

 

Gómez Tafalla, Ana María Directora del Servei sesportdir@uv.es 96 398 32 35

83235

93235

Belda Ferrer, Yolanda Cap de Servei Yolanda.Belda@uv.es 96 393 77 56

37756

90026

Grijalvo Cabrera, Begoña Cap de Secció Begona.Grijalvo@uv.es 96 398 32 32

83232

93232

   
Consergeria  
Anadón Lázaro, Victor Coordinador de serveis (Blasco Ibáñez) Victor.anadon@uv.es 96 382 88 42

28842

90524

Moliner Gotor, Noemí Auxiliar de serveis (Blasco Ibáñez) Noemi.Moliner@uv.es 96 398 32 36 83236
Almela Tortosa, Gonzalo Auxiliar de serveis (Blasco Ibáñez) Gonzalo.almela@uv.es 96 398 32 36 83236
Rico Descalzo, Carolina Auxiliar de serveis (Blasco Ibáñez) Carolina.rico@uv.es 96 398 32 36 83236
Ibañez Sales,Maria Begoña Coordinadora de serveis (Tarongers) Maria.B.Ibanez@uv.es 96 382 88 43 28843
Navarro Serra, Carolina Auxiliar de serveis (Tarongers) Carolina.serra@uv.es 96 382 88 43 28843
Picó Gonzalez, Sergio Auxiliar de serveis (Tarongers) Sergio.pico@uv.es 96 382 88 43 28843
   
Gestió Econòmica  
Parreño Hernández, Luisa Cap d'Unitat Gestió Económica Luisa.Parreno@uv.es  96 398 32 58 83258
Garcia Estarelles, Maria Jose Administrativa Maria.jose.Garcia-Estarelles@uv.es 96 398 34 75 83475
Badia Vila, Natalia Administrativa Natalia.Badia@uv.es 96 162 56 44 25644
Roig Grau, Ernest Administratiu Ernest.Roig@uv.es 96 398 32 57 83257
   
Secretaria  
Cortés Jorge, Ramón Cap d'Unitat Secretaria Ramon.Cortes@uv.es 96 398 33 35 83335
Boluda Pérez, Luisa Administrativa (Blasco Ibáñez) M.Luisa.Boluda@uv.es 96 386 48 43 64843
Giménez Martín, Marisol Administrativa (Blasco Ibáñez) M.Sol.Gimenez@uv.es 96 398 32 39 83239
Sánchez de la Fuente, Ana Isabel Administrativa (Blasco Ibáñez) Ana.Isabel.Sanchez@uv.es 96 398 33 22 83322
Escuin Garín, Elena Administrativa (Blasco Ibáñez) Elena.Escuin@uv.es 96 398 32 33 83233
  Administratiu (Burjassot)   96 354 45 76 44576
Viana Cano, Gemma Administrativa (Burjassot) Gemma.Viana@uv.es 96 354 31 85 43185
Camus Senis, José Manuel Administratiu (Tarongers) Jose.M.Camus@uv.es 96 386 42 98 64298
  Administrativa (Tarongers)      
Jiménez Vila, Inmaculada Administrativa (Tarongers) Inmaculada.Jimenez@uv.es 96 382 88 41 28841
Moreno Buenafe, Maite Administrativa (Tarongers) Maite.Moreno@uv.es 96 162 56 63 25663
   
Àrea d'Activitats Esportives  
Llópez Moreno, Amparo Tècnica Responsable de l'Àrea d'Activitats M.Amparo.Llopez@uv.es 96 398 32 45 83245
Brevià Chinchilla, Miguel Coordinador Esportiu Àrea d'Activitats (Tarongers) Miguel.Brevia@uv.es 96 162 55 60 25560
Navarro Benavent, Alberto Coordinador Esportiu Àrea d'Activitats (Burjassot) Alberto.Navarro@uv.es 96 354 33 86

43386

93230

   
Àrea d'Escoles i Competicions  
Blasco Micó, Valero Tècnic Responsable de l'Àrea d'Escoles i Competicions                          Valero.Blasco@uv.es 96 386 48 45

64845

90450

Reig Giner, Manel Coordinador Esportiva Àrea d'Escoles i Competicions (Tarongers) Manel.Reig@uv.es 96 382 88 34 28834
Navarro Benavent, Alberto Coordinadora Esportiva Àrea d'Escoles i Competicions (Burjassot) Alberto.Navarro@uv.es 96 354 33 86 43386
Canales Sáez, José A. Tècnic Esportiu Àrea d'Escoles i Competicions J.Antonio.Canales@uv.es 96 398 32 63 83263
   
Àrea d'Instal·lacions Esportives  
Gandia Sanchis, Joan Tècnic Responsable de l'Àrea d'Instal·lacions Esportives Joan.Gandia@uv.es 96 398 32 30

83230

98832

Prats Ortega, Carolina Coordinador Instal·lacions Esportives (Tarongers) Carolina.Prats@uv.es 96 382 88 32

28832

94562

Navarro Benavent, Alberto Coordinadora Instal·lacions Esportives (Burjassot) Alberto.Navarro@uv.es 96 354 33 86

43386

93230

  Oficial Manteniment Instal·lacions   Ext. 90656  
Almudever Ruiz, Carolina Auxiliar Manteniment Instal·lacions (Blasco Ibáñez - Matins) Carolina.almudever@uv.es 669 842 973 90656
Artigas Zubeldia, Javier Auxiliar Manteniment Instal·lacions (Blasco Ibáñez - Matins) Javier.Artigas@uv.es    
Vila Chirivella, Raquel Auxiliar Manteniment Instal·lacions (Blasco Ibáñéz - vesprades) Raquel.vila@uv.es 669 842 973 90656
Llorens Lopez, Javier Auxiliar Manteniment Instal·lacions (Tarongers - Matins) Javier.Llorens@uv.es 96 382 88 43 28843
   
Àrea de Formació, Comunicació, Protocol i Esdeveniments  
Navarro Roncal, Carlos Tècnic Responsable de l'Àrea de Formació, Comunicació, Protocol i Esdeveniments Carlos.Navarro@uv.es 96 398 37 11

83711

93711

   
Àrea de Projectes Estratègics i Especials  
Dols Nacher, Amparo Tècnica Responsable de l'Àrea de Projectes Estratègics i Especials Amparo.Dols@uv.es 96 382 88 31

28831

98831

   
Àrea d'Esport Adaptat, Gabinet de Suport a l'Esportista i pràctiques  
Torregrosa Cabrera, Miguel Angel Tècnic Responsable de l'Àrea d'Esport Adaptat, Gabinet de Suport a l'esportista i pràctiques Miguel.Torregrosa@uv.es 96 398 32 42

83242

90101