Universitat de ValènciaUVesports Logo del portal

Directori del Servei d'Esports

Direcció
Nom Càrrec/Lloc de treball E-mail Telèfon
Gómez Tafalla, Ana María Directora del Servei Ana.Maria.Gomez@uv.es 96 398 32 35
Sánchez Carmen, Fernando Cap del Servei Fernando.Sanchez@uv.es 96 393 77 56
Calafat Patiño, Arantzazu Cap de Secció Arantzazu.Calafat@uv.es   96 398 32 32
 
Consergeria
Rozalen González, María de Cortes Coordinadora de serveis (Blasco Ibáñez) Maria.Rozalen@uv.es 96 382 88 42
Moliner Gotor, Noemí Auxiliar de serveis (Blasco Ibáñez) Noemi.Moliner@uv.es 96 398 32 36
Picó González, Sergio Auxiliar de serveis (Blasco Ibáñez) Sergio.Pico@uv.es 96 398 32 36
González Andrés, M. Angeles Coordinadora de serveis (Tarongers) M.Angeles.Gonzalez@uv.es 96 382 88 43
Martínez Plaza, Juan Manuel Auxiliar de serveis (Tarongers) Juan.Manuel.Martinez@uv.es 96 382 88 43
Anadòn Làzaro, Victor Auxiliar de serveis (Tarongers) Victor.Anadon@uv.es 96 382 88 43
 
Gestió Econòmica
Parreño Hernández, Luisa Cap d'Unitat Gestió Económica Luisa.Parreno@uv.es  96 398 32 58
Domínguez Bautista, Belén Administrativa Belen.Dominguez@uv.es 96 398 34 75
Pérez Valverde, Beatriz Elena Administrativa Beatriz.Perez@uv.es Ext. 25644
Roig Grau, Ernest Administratiu Ernest.Roig@uv.es 96 398 32 57
 
Secretaria
Cortés Jorge, Ramón Cap d'Unitat Secretaria Ramon.Cortes@uv.es 96 398 33 35
Boluda Pérez, Luisa Administrativa (Blasco Ibáñez) M.Luisa.Boluda@uv.es 96 386 48 43
Meseguer Roig, Isabel Administrativa (Blasco Ibáñez) Isabel.Meseguer@uv.es 96 398 32 33
Montalt Ródenas, Ana Luisa Administrativa (Blasco Ibáñez) Ana.L.Montalt@uv.es 96 398 32 39
Sánchez de la Fuente, Ana Isabel Administrativa (Blasco Ibáñez) Ana.Isabel.Sanchez@uv.es 96 398 33 22
García de Albizu Rodríguez, Matilde Administrativa (Burjassot) Matilde.Albizu@uv.es 96 354 31 85
Marco Campos, Carolina Administrativa (Burjassot) Carolina.Marco@uv.es 96 354 45 76
Camus Senis, José Manuel Administratiu (Tarongers) Jose.M.Camus@uv.es 96 386 42 98
Jiménez Vila, Inmaculada Administrativa (Tarongers) Inmaculada.Jimenez@uv.es 96 382 88 41
Moreno Buenafe, Maite Administrativa (Tarongers) Maite.Moreno@uv.es 96 162 56 63
 
Àrea d'Activitats Esportives
Llópez Moreno, Amparo Tècnica Responsable de l'Àrea d'Activitats M.Amparo.Llopez@uv.es 96 398 32 45
Brevià Chinchilla, Miguel Coordinador Esportiu Àrea d'Activitats (Tarongers) Miguel.Brevia@uv.es 96 162 55 60
Estrugo Gómez, Norberto Coordinador Esportiu Àrea d'Activitats (Burjassot) Norberto.Estrugo@uv.es 96 354 33 86
 
Àrea d'Escoles i Competicions
Blasco Micó, Valero Tècnic Responsable de l'Àrea d'Escoles i Competicions                          Valero.Blasco@uv.es 96 386 48 45
Belda Ferrer, Yolanda Coordinadora Esportiva Àrea d'Escoles i Competicions (Tarongers) Yolanda.Belda@uv.es 96 382 88 34
Estrugo Gómez, Norberto Coordinador Esportiu Àrea d'Escoles i Competicions (Burjassot) Norberto.Estrugo@uv.es 96 354 33 86
Canales Sáez, José A. Tècnic Esportiu Àrea d'Escoles i Competicions J.Antonio.Canales@uv.es 96 398 32 63
 
Àrea d'Instal·lacions Esportives
Vicent Miralles, Francisco Tècnic Responsable de l'Àrea d'Instal·lacions Esportives Francisco.Vicent@uv.es 96 398 32 30
Gandia Sanchis, Joan Coordinador Instal·lacions Esportives (Tarongers) Joan.Gandia@uv.es 96 382 88 32
Estrugo Gómez, Norberto Coordinador Instal·lacions Esportives (Burjassot) Norberto.Estrugo@uv.es 96 354 33 86
Alonso Ródenas, Juan Oficial Manteniment Instal·lacions Joan.Alonso@uv.es Ext. 90656
García Rodríguez, Elena  Auxiliar Manteniment Instal·lacions M.Elena.Garcia@uv.es 96 398 32 36 
Navarro Bueno, Carlos Auxiliar Manteniment Instal·lacions Carlos.Navarro-Bueno@uv.es 96 398 32 36
 
Àrea de Formació, Comunicació, Protocol i Events
Navarro Roncal, Carlos Tècnic Responsable de l'Àrea de Formació, Comunicació, Protocol i Events Carlos.Navarro@uv.es 96 398 37 11
 
Àrea de Projectes Estratègics i Especials
Dols Nacher, Amparo Tècnica Responsable de l'Àrea de Projectes Estratègics i Especials Amparo.Dols@uv.es 96 382 88 31
 
Àrea d'Esport Adaptat, Gabinet de Suport a l'Esportista i pràctiques
Torregrosa Cabrera, Miguel Angel Tècnic Responsable de l'Àrea d'Esport Adaptat, Gabinet de Suport a l'esportista i pràctiques Miguel.Torregrosa@uv.es 96 398 32 42