Universitat de ValènciaUVesports Logo del portal

Directori del Servei d'Esports

Direcció
Nom Càrrec/Lloc de treball E-mail Telèfon
Añó Sanz, Vicente Director del Servei Vicent.Anyo@uv.es 96 398 32 35
Sánchez Carmen, Fernando Cap del Servei Fernando.Sanchez@uv.es 96 393 77 56
Calafat Patiño, Arantzazu Cap de Secció Arantzazu.Calafat@uv.es   96 398 32 32
 
Administració
Parreño Hernández, Luisa Cap d'Unitat Administració Luisa.Parreno@uv.es  96 398 32 58
Palomares Mas, Vanessa Administrativa Vanessa.Palomares@uv.es 96 398 34 75
Pérez Valverde, Beatriz Elena Administrativa Beatriz.Perez@uv.es Ext. 25644
Roig Grau, Ernest Administratiu Ernest.Roig@uv.es 96 398 32 57
 
Secretaria
Cortés Jorge, Ramón Cap d'Unitat Secretaria Ramon.Cortes@uv.es 96 398 33 35
Moreno Buenafe, Maite Administrativa (Blasco Ibañez) Maite.Moreno@uv.es 96 398 32 39
Boluda Pérez, Luisa Administrativa (Blasco Ibañez) M.Luisa.Boluda@uv.es 96 386 48 43
Meseguer Roig, Isabel Administrativa (Blasco Ibáñez) Isabel.Meseguer@uv.es 96 398 32 33
Sánchez de la Fuente, Ana Isabel Administrativa (Blasco Ibáñez) Ana.Isabel.Sanchez@uv.es 96 398 33 22
García de Albizu Rodríguez, Matilde Administrativa (Burjassot) Matilde.Albizu@uv.es 96 354 31 85
Aguilar Giner, Marta Administratiu (Tarongers) Marta.aguilar-giner@uv.es 96 162 56 63
Camus Senis, José Manuel Administratiu (Tarongers) Jose.M.Camus@uv.es 96 386 42 98
Jiménez Vila, Inmaculada Administrativa (Tarongers) Inmaculada.Jimenez@uv.es 96 382 88 41
 
Instal·lacions Esportives Campus de Blasco Ibáñez
Vicent Miralles, Francisco Tècnic Responsable de Campus Francisco.Vicent@uv.es 96 398 32 30
Blasco Micó, Valero Coordinador Esportiu Escoles/Competicions/Ajudes Esportistes Valero.Blasco@uv.es 96 386 48 45
Canales Sáez, José A. Tècnic Esportiu Escoles/Competicions J.Antonio.Canales@uv.es 96 398 32 63
Llópez Moreno, Amparo Coordinadora Esportiva Activitats M.Amparo.Llopez@uv.es 96 398 32 45
Navarro Roncal, Carlos Coordinador Esportiu Formació, Comunicació i Protocol Carlos.Navarro@uv.es 96 398 37 11
Torregrosa Cabrera, Miguel Ángel  Coordinador Esportiu Esport Adaptat, Gabinet Ajuda Esportista i Pràctiques Miguel.Torregrosa@uv.es 96 398 32 42
María de Cortés Rozalén González Coordinadora de serveis/Consergeria Maria.Rozalen@uv.es 96 382 88 42
Moliner Gotor, Noemí Conserge Noemi.Moliner@uv.es 96 398 32 36
Alonso Ródenas, Juan Oficial Manteniment Instal·lacions Joan.Alonso@uv.es Ext. 90656
García Rodríguez, Elena  Auxiliar Manteniment Instal·lacions M.Elena.Garcia@uv.es 96 398 32 36 
 
Instal·lacions Esportives Campus de Tarongers
Dols Nacher, Amparo Tècnica Responsable de Campus Amparo.Dols@uv.es 96 382 88 31
Belda Ferrer, Yolanda Coordinadora Esportiva Activitats Yolanda.Belda@uv.es 96 382 88 34
Brevia Chinchilla, Miguel Coordinador Esportiu Escoles/Competicions/Equipació esportiva Miguel.Brevia@uv.es 96 162 55 60
Gandia Sanchis, Joan Coordinador Esportiu Insta·lacions/Programes Informàtics de Gestió Esportiva Joan.Gandia@uv.es 96 382 88 32
Codina Canet. Adelina Conserge Adelina.Codina@uv.es 96 382 88 43 
González Andrés, Mª Angeles Conserge m.angeles.gonzalez@uv.es 96 382 88 43
Martinez Plaza, Juan Manuel Conserge Juan.Manuel.Martinez@uv.es 96 382 88 43
Instal·lacions Esportives Campus de Burjassot
Estrugo Gómez, Norberto Tècnic Responsable de Campus Norberto.Estrugo@uv.es 96 354 33 86