University of Valencia logo Logo Human Resources Service (PDI) Logo del portal

Organigrama

Categoria             

      
       Nom i cognoms        Telèfon    E-mail
Cap del Servei Teresa Bondía Alberola 96.38 64213
Fax: 96.386.40.71
Teresa.Bondia@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Mª Dolores Morales Juan Ext. 51321 Dolores.Morales@uv.es
 
Secció de Gestió de PDI
Cap de Secció Mónica Sanchez Chico 96.33 64382 Monica.Sanchez@uv.es
 
Tècnica Superior de Gestió Administrativa Mar Hernández Rueda Ext. 52205 Mar.Hernandez@uv.es
Tècnica Superior de Gestió Administrativa Pepa Niclós Santolaya Ext. 51013 Pepa.Niclos@uv.es
 

Unitat de Gestió I (CU-TU-PPL-CD-AD)

Cap d'Unitat de Gestió I Gemma Santos González 96.16 95022 Gemma.M.Santos@uv.es
Administrativa M.Leticia Fernández Vicente 96.16 25637 M.Leticia.Fernandez@uv.es
Administrativa Elena Llorens Arnal Ext. 51321 Elena.Llorens@uv.es
Administrativa Estela Sánchez García 96.38 64133 Estela.Sanchez@uv.es
Administrativa Montse Alonso Linares Ext.  51320 Montserrat.Alonso@uv.es
 

Unitat de Gestió II (PA-PACS-PS)

Cap d'Unitat de Gestió I Mª Dolores Tomás Sintes 96.38 64280 M.Dolores.Tomas@uv.es
Administrativa Carmen Sanz Úbeda Ext. 51322 Carmen.Sanz@uv.es
Administrativa Cristina Olmo Baviera Ext. 25638 Cristina.Olmo@uv.es
Administrativa Mª José Pérez García  96.33 95046 M.Jose.Perez-Garcia@uv.es
 
Secció de Selecció del PDI
Cap de Secció Vicent Roig Company Ext. 83046 Vicente.Roig-Company@uv.es  
Tècnica Superior de Gestió Administrativa Inmaculada Moscardó Pla Ext. 25830 unitat.concursos@uv.es
 
Unitat de Concursos
Cap d'Unitat de Gestió Antonio Torre Pozo 96.38 64759 unitat.concursos@uv.es
Administrativa Montse Adell Castañer 96.38 64214 unitat.concursos@uv.es
Administrativa Almudena Pérez Jiménez 96.35 44167 unitat.concursos@uv.es
Administratiu Fco. José Berdún Rojas 96.38 64759 unitat.concursos@uv.es
Administrativa Mª Elena Fernández Montero Ext. 31080 unitat.concursos@uv.es
 
Secció de Planificació i Anàlisi
Cap de Secció Mª. Dolores Alepuz Anrubia 96.38 64045 mdoan@uv.es
 
Unitat de Gestió d'Organització Acadèmica
Tècnica Mitjana de Gestió M. Dolores García Casares Ext. 51301 unitat.oca@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Beatriz Quiñonero Suarez 96.38 64215 unitat.oca@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Rosa Arranz Enguídanos Ext. 51184 unitat.oca@uv.es
Administrativa Mª Eugenia Guillén Gómez Ext. 51184 unitat.oca@uv.es
Administrativa Mª Carmen Saiz Piqueras Ext. 64215 unitat.oca@uv.es
 
Unitat de Gestió de Plantilla i Control Pressupostari
Tècnica Mitjana de Gestió Mª Jesús Gómez Belda 96.16 25839 unitat.plantilla@uv.es
Cap d' Unitat de Gestió David Moreno Martínez Ext. 51323 unitat.plantilla@uv.es
Administrativa Consuelo Guasp Carrascosa Ext. 51323 unitat.plantilla@uv.es
Administrativa Carolina Coscollá Pascual 96.38 64963 unitat.plantilla@uv.es
Administratiu Joan Noguera Pascual Ext. 31081 unitat.plantilla@uv.es

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquestes pàgines amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.