University of Valencia logo Logo Human Resources Service (P.A.S) Logo del portal

Job position Name Telephone Email
Head of service Teresa Domingo Pla 963864212          

teresa.domingo@uv.es

 

Gestió d'Expedients i de Borses

Job position Name Telephone Email
Head of Section M. Angeles Llorens Montolio 96 386 47 82

manllo@uv.es

 

Gestió d'Expedients 

Head of the Management Unit M. Jesus Ibañez Oro 96 398 32 48

M.Jesus.Ibanez@uv.es

Administrative Cristina Fonseca Barber

Ext. 51324

96 398 32 48

cristina.fonseca@uv.es
Administrative
Aurora Llopis Andres

Ext. 51324

96 398 32 48

Aurora.llopis@uv.es
Administrative Angela Calero Alfaro

Ext. 51324

96 398 32 48

Ancar3@uv.es
       

 

Gestió de Borses

Tècnica Mitjana de Gestió M. Carmen Morata Lázaro 96 386 48 34

m.carmen.morata@uv.es

Administrative M.Angeles Díaz Rodriguez 96 386 48 34

madiazr2@uv.es

Gestión de Convocatorias y de Plantilla

Job position Name Telephone Email
Head of Section Laura Coscollá Pascual 963 864 832

laura.coscolla@uv.es

Head of the Management Unit Amparo Sanchis Beltrán 963 983 097

asanchis@uv.es

Administrative Isidoro Calero Roncero ext. 51318
963 864 212

icaron@uv.es

Administrative Ana Varona Garcia ext. 51325
963 864 212
Ana.Varona@uv.es
Administrative Jose Manuel Padillo Sanchis ext. 51325
963 864 212
Jose.M.Padillo@uv.es
Administrativa Carla Garcia Lobato ext. 51325
963 864 212
garloca4@uv.es
Administratiu Santiago Calatayud Fabian ext. 51325
963 864 212
Santiago.calatayud@uv.es

 

Gestión de Investigación

Job Position Name Telephone Email
Jefa de Sección de Gestión de Personal de la Investigación Mónica García Cebriá 963 864 194 monica.garcia@uv.es
Técnica Media de Gestión M. Luz Tarazona Hernández 963 983 481

m.luz.tarazona@uv.es

Tècnic Mitjà de Gestió Alvaro Cano Llorens 963 983 481

alvaro.cano@uv.es

Administratiu Josefa Rubio Gascó 96 386 45 00

Josefa.rubio@uv.es

Administrativa Matilde Sevadilla Cuesta

Ext. 25725

matilde.sevadilla@uv.es
Administrativa M. Esther Granada Millan 96 386 45 00

gramiest@uv.es

Administratiu Ramón Bermejo Santa

Ext. 51325

Ramon.bermejo@uv.es
Administratiu Alberto Sanz Barroso Ext. 51200 Alberto.sanz@uv.es

 

Hourly dedication management (GDH)

Job position Name Telephone Email
Management Superior Technical Juan Ángel Martínez Valiente

Ext. 25602

96 162 56 02

juan.a.martinez@uv.es
Tecnica Mitjana de Gestió Concha Bañuls Ramos 96 386 42 17 cbanuls@uv.es

Tècnica Superior de Gestió Administrativa

Laura Maria Mateu López

Ext. 64831

96 386 48 31

laura.m.mateu@uv.es
Técnica Superior de Gestió Administrativa M. Pilar Morro Zapata

Ext. 64831

96 386 48 31

mapimoza@uv.es

 

Gestió Informàtica

Job position Name Telephone Email
Analista de Sistemes Carlos Santambrogio Parrado

Ext. 25621

96 162 56 21

Santambr@uv.es

Analista Programadora

Ana Dolores Benau Martinez

Ext. 25621

96 162 56 21

Adobemar@uv.es

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.