University of Valencia logo Logo Human Resources Service (P.A.S) Logo del portal

Job position Name Telephone Email
Head of service Teresa Domingo Pla 963864212          

teresa.domingo@uv.es

 

Gestió d'Expedients i de Borses

Job position Name Telephone Email
Head of Section Celia Guillem Monzon 96 386 47 82

celia.guillem@uv.es

 

Gestió d'Expedients 

Head of the Management Unit Concha Bañuls Ramos 96 398 32 48

cbanuls@uv.es

Administrative Lola Tamarit Marí

Ext. 51324

96 398 32 48

dolores.tamarit@uv.es
Administrative Aurora Llopis Andres

Ext. 51324

96 398 32 48

Aurora.llopis@uv.es

 

Gestió de Borses

Administrative middle-level specialist Mónica Sanchez Chico 96 386 42 17

Monica.sanchez@uv.es

Administrative M.Angeles Díaz Rodriguez 96 386 48 34

madiazr2@uv.es

Gestión de Convocatorias y de Plantilla

Job position Name Telephone Email
Head of Section Laura Coscollá Pascual 963 864 832

laura.coscolla@uv.es

Head of the Management Unit Amparo Sanchis Beltrán 963 983 097

asanchis@uv.es

Administrative Isabel Boix Mañas ext. 51318
963 864 212

Isabel.Boix@uv.es

Administrative Inmaculada Aliaga Mercé ext. 51325
963 864 212
Inmaculada.aliaga@uv.es
Administrative M. Mar Pérez Cebrián ext. 51325
963 864 212
mapece4@uv.es

 

Gestión de Investigación

Job Position Name Telephone Email
Jefa de Sección de Gestión de Personal de la Investigación M. José Tudela Barceló 963 864 194 m.jose.tudela@uv.es
Técnica Media de Gestión M. Luz Tarazona Hernández 963 983 481

m.luz.tarazona@uv.es

Jefa de Unidad de Gestión Pepa Rubio Gascó 963 864 500

josefa.rubio@uv.es

Administrativa Pilar Garcia Cortés 96 398 3481

pilar.garcia-cortes@uv.es

Administrativa M. Luisa Garcia Bolufer

Ext. 51200

m.luisa.garcia@uv.es
Administratiu Rafael Salmoral del Rey 96 386 45 00

rajesal@uv.es

Administratiu José Mora Mateo

Ext. 51325

jose.mora@uv.es

 

Hourly dedication management (GDH)

Job position Name Telephone Email
Management Superior Technical Juan Ángel Martínez Valiente

Ext. 25602

96 162 56 02

juan.a.martinez@uv.es

Tècnica Superior de Gestió Administrativa

M. Angeles Llorens Montolio

Ext. 64831

96 386 48 31

manllo@uv.es
Técnica Superior de Gestió Administrativa M. Pilar Morro Zapata

Ext. 64831

96 386 48 31

mapimoza@uv.es

 

Gestió Informàtica

Job position Name Telephone Email
Analista de Sistemes Carlos Santambrogio Parrado

Ext. 25621

96 162 56 21

Santambr@uv.es

Analiste Programador

Raúl Peña Ortiz

Ext. 25621

96 162 56 21

Raul.Penya@uv.es

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.