University of Valencia logo Logo del portal

  • Personal Tècnic i de Administració
Puesto de trabajo Nombre y apellidos Teléfono Correo electrónico
Jefa del Servicio Teresa Domingo Pla 963864212           teresa.domingo@uv.es

 

Records and Job Banks Management

Job position

Name and Surnames          

Telephone 

Fax      

Email address

Head of Section

Celia Guillem Monzon   

963 864 782

963 864 290

celia.guillem@uv.es

Head of the Management Unit

Concha Bañuls Ramons

963 983 248

963 864 290

cbanuls@uv.es

Administrative        

Lola Tamarit Marí                      ext. 51324
963 983 248

 

963 864 290                           

dolores.tamarit@uv.es

Administrative

Aurora Llopis                Andrés

963 864 834

963 864 290

aurora.llopis@uv.es

Administrative

José Mora Mateo

ext. 51324
963 983 248

963 864 290

jose.mora@uv.es

 

 

Gestión de Convocatorias y de Plantilla

96 3864212

Puesto de trabajo Nombre y apellidos Teléfono Correo electrónico
Jefa de Sección Laura Coscollá Pascual 963 864 832 laura.coscolla@uv.es
Jefa de Unidad de Gestión Amparo Sanchis Beltrán 963 983 097 asanchis@uv.es
Administrativa Isabel Boix Mañas ext. 51318
963 864 212
Isabel.Boix@uv.es
Administrativa Inmaculada Aliaga Mercé ext. 51325
963 864 212
Inmaculada.aliaga@uv.es
Administrativo Ramón Bermejo Santa ext. 51325
963 864 212
rabersa3@uv.es

 

Gestión de Investigación

Puesto de trabajo Nombre y apellidos Teléfono Correo electrónico
Jefa de Sección de Gestión de Personal de la Investigación M. José Tudela Barceló 963 864 194 m.jose.tudela@uv.es
Técnica Media de Gestión M. Luz Tarazona Hernández 963 983 481 m.luz.tarazona@uv.es
Jefa de Unidad de Gestión Pepa Rubio Gascó 963 864 500 josefa.rubio@uv.es
Administrativa Pilar Garcia Cortés 96 398 3481 pilar.garcia-cortes@uv.es
Administrativa M. Luisa Garcia Bolufer

Ext.

51200

m.luisa.garcia@uv.es
Administratiu Rafael Salmoral del Rey 96 386 45 00 rajesal@uv.es
Administratiu José Mora Mateo

Ext.

51325

jose.mora@uv.es

 

Hourly dedication management (GDH)

Job positions

Name and Surnames

Telephone

Fax

Email address

Management Superior Technical

Juan Ángel Martínez Valiente

ext. 51200
963 864 217

963 864 290

juan.a.martinez@uv.es

Management Superior Technical M. José Tudela Barceló Ext 64831 Ext 51200

963 864 290

m.jose.tudela@uv.es

 

 

 

Gestió Informàtica

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrònic
Analista de Sistemes Carlos Santambrogio Parrado

Ext. 25621

96 162 56 21

Santambr@uv.es

 

     
   

 

 

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy