Logo de la Universitat de València Logo Servei de Recursos Humans (P.A.S.) Logo del portal

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon       Correu electrónic
Cap de Servei Teresa Domingo Pla 96 386 42 12

teresa.domingo@uv.es

Gestió d'Expedients i de Borses

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon        Correu electrònic
Cap de Secció Celia Guillem Monzon 96 386 47 82

celia.guillem@uv.es

 

Gestió d'Expedients 

Cap d'Unitat de Gestió Concha Bañuls Ramos 96 398 32 48

cbanuls@uv.es

Administrativa Lola Tamarit Marí

Ext. 51324

96 398 32 48

dolores.tamarit@uv.es
Administrativa Aurora Llopis Andres

Ext. 51324

96 398 32 48

Aurora.llopis@uv.es

 

Gestió de Borses

Tècnica Mitjana de Gestió Mónica Sanchez Chico 96 386 42 17

Monica.sanchez@uv.es

Administrativa M.Angeles Díaz Rodriguez 96 386 48 34

madiazr2@uv.es

 

Gestió de Convocatòries i de Plantilla                                                                    96 386 42 12    correu electrònic: convocatories@uv.es

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrónic
Cap de Secció

Laura Coscollá Pascual

96 386 48 32 laura.coscolla@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió

Amparo Sanchis Beltrán

96 398 30 97 asanchis@uv.es
Administrativa Isabel Boix Mañas

Ext. 51318

96 396 42 12

Isabel.boix@uv.es
Administrativa Inmaculada Aliaga Merce

Ext. 51318

96 396 42 12

Inmaculada.aliaga@uv.es
Administrativa M. Mar Pérez Cebrián

Ext. 51325

96 396 42 12

mapece4@uv.es

 

Gestió d'Investigació

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrónic
Cap de Secció de Gestió de Personal d' Investigació M. José Tudela Barceló 96 386 41 94

m.jose.tudela@uv.es

Tècnica Mitjana de Gestió M. Luz Tarazona Hernández 96 398 34 81

m.luz.tarazona@uv.es

Cap d'Unitat de Gestió Pepa Rubio Gascó 96 386 45 00

josefa.rubio@uv.es

Administrativa M. Luisa García Bolufer Ext.51200

m.luisa.garcia@uv.es

Administrativa Pilar García Cortés 96 398 34 81

pilar.garcia-cortes@uv.es

Administrativo Rafael Salmoral del Rey 96 386 45 00

rajesal@uv.es

Administrativo Jose Mora Mateo Ext.51325

jose.mora@uv.es

 

Gestió de la Dedicació Horària

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrònic
Tècnic Superior de Gestió Juan Ángel Martínez Valiente

Ext. 25602

96 162 56 02

juan.a.martinez@uv.es

Tècnica Superior de Gestió Administrativa

M. Angeles Llorens Montolio

Ext. 64831

96 386 48 31

manllo@uv.es
Técnica Superior de Gestió Administrativa M. Pilar Morro Zapata

Ext. 64831

96 386 48 31

mapimoza@uv.es

 

Gestió Informàtica

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrònic
Analista de Sistemes Carlos Santambrogio Parrado

Ext. 25621

96 162 56 21

Santambr@uv.es

Analiste Programador

Raúl Peña Ortiz

Ext. 25621

96 162 56 21

Raul.Penya@uv.es

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.