Logo de la Universitat de València Logo Servei de Recursos Humans (P.A.S.) Logo del portal

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon       Correu electrónic
Cap de Servei Teresa Domingo Pla 96 386 42 12

teresa.domingo@uv.es

Gestió d'Expedients i de Borses

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon        Correu electrònic
Cap de Secció M.Angeles Llorens Montolio 96 386 47 82

manllo@uv.es

 

Gestió d'Expedients 

Cap d'Unitat de Gestió M. Jesús Ibañez Oro 96 398 32 48

M.Jesus.Ibanez@uv.es

Administrativa Cristina Fonseca Barber

Ext. 51324

96 398 32 48

cristina.fonseca@uv.es
Administrativa Aurora Llopis Andres

Ext. 51324

96 398 32 48

Aurora.llopis@uv.es
       

Gestió de Borses

Tècnic Mitjà de gestió M. Carmen Morata Lázaro 96 386 48 34

m.carmen.morata@uv.es

Administrativa M.Angeles Díaz Rodriguez 96 386 48 34

madiazr2@uv.es

 

Gestió de Convocatòries i de Plantilla                                                                    96 386 42 12    correu electrònic: convocatories@uv.es

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrónic
Cap de Secció

Laura Coscollá Pascual

96 386 48 32 laura.coscolla@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió

Amparo Sanchis Beltrán

96 398 30 97 asanchis@uv.es
Administrativa Isidoro Calero Roncero

Ext. 51318

96 386 42 12

icaron@uv.es
Administrativa Ana Varona Garcia

Ext. 51325

96 386 42 12

Ana.Varona@uv.es
Administratiu Jose Manuel Padillo Sanchis

Ext. 51325

96 386 42 12

Jose.M.Padillo@uv.es
Administrativa Carla Garcia Lobato

Ext. 51325

96 386 42 12

garloca4@uv.es
Administratiu Santiago Calatayud Fabian

Ext. 51325

96 386 42 12

Santiago,Calatayud@uv.es

 

Gestió d'Investigació

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrónic
Cap de Secció de Gestió de Personal d' Investigació Mónica García Cebriá 96 386 41 94

monica.garcia@uv.es

Tècnica Mitjana de Gestió M. Luz Tarazona Hernández 96 398 34 81

m.luz.tarazona@uv.es

Tècnic Mitjà de Gestió Alvaro Cano Llorens 96 398 34 81

alvaro.cano@uv.es

Cap d'Unitat de Gestió Pepa Rubio Gascó 96 386 45 00

josefa.rubio@uv.es

Administrativa Matilde Sevadilla Cuesta ext. 25725

matilde.sevadilla@uv.es

Administrativa M. Esther Granada Millan 96 386 45 00

gramiest@uv.es

Administrativo Ramón Bermejo Santa Ext.51325

Ramon.bermejo@uv.es

Administrativo Alberto Sanz Barroso Ext.51200 alberto.sanz@uv.es
 
 

Gestió de la Dedicació Horària

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrònic
Tècnic Superior de Gestió Juan Ángel Martínez Valiente

Ext. 25602

96 162 56 02

juan.a.martinez@uv.es
Tècnic Mitjà de Gestió  Concha Bañuls Ramos 96 386 42 17 cbanuls@uv.es

Tècnica Superior de Gestió Administrativa

Laura Maria Mateu López

Ext. 64831

96 386 48 31

Laura.m.mateu@uv.es
Técnica Superior de Gestió Administrativa M. Pilar Morro Zapata

Ext. 64831

96 386 48 31

mapimoza@uv.es

 

Gestió Informàtica

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Correu electrònic
Analista de Sistemes Carlos Santambrogio Parrado

Ext. 25621

96 162 56 21

Santambr@uv.es

Analista Programadora

Ana Dolores Benau Martínez

Ext. 25621

96 162 56 21

Adobemar@uv.es

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.