Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Personal Tècnic i de Administració
Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Fax Correu electrónic
Cap de Servei Teresa Domingo Pla 96 386 42 12 96 386 42 90 teresa.domingo@uv.es

 

Gestió d'Expedients i de Borses

Ext. 51324 96 398 32 48Jose Mora Mateo

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon        Fax Correu electrònic
Cap de Secció Celia Guillem Monzon 96 386 47 82 96 386 42 90 celia.guillem@uv.es

Gestió d'Expedients 

Cap d'Unitat de Gestió Concha Bañuls Ramos 96 398 32 48 96 386 42 90 cbanuls@uv.es
Administrativa Lola Tamarit Marí

Ext. 51324

96 398 32 48

96 386 42 90 dolores.tamarit@uv.es
Administrativa Aurora Llopis Andres

Ext. 51324

96 398 32 48

96 386 42 90 Aurora.llopis@uv.es
Administratiu Jose Mora Mateo

Ext. 51324

96 398 32 48

96 386 42 90 jose.mora@uv.es

Gestió de Borses

Tècnica Mitjana de Gestió Raquel Castellano Maciá 96 386 42 17 96 386 42 90 raquel.castellano@uv.es
Administrativa M.Carmen Borrás Tortosa 96 386 48 34 96 386 42 90 borrasc@uv.es

 

Gestió de Convocatòries i de Plantilla

Ext. 51325 96 398 30 97

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Fax Correu electrónic
Cap de Secció Rosa Llorca Corresa 96 386 48 32 96 386 42 90 rosa.llorca@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Amparo Sanchis Beltrán 96 398 30 97 96 386 42 90 asanchis@uv.es
Administrativa Isabel Boix Mañas

Ext. 51318

96 396 42 12

963 86 42 90 Isabel.boix@uv.es
Administrativa Inmaculada Aliaga Merce

Ext. 51318

96 398 30 97

963 86 42 90 Inmaculada.aliaga@uv.es
Administratiu Ramon Bermejo Santa

Ext. 51325

96 398 30 97

963 86 42 90 rabersa3@uv.es
     

 

Gestió d'Investigació

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Fax Correu electrónic
Cap de Secció de Gestió de Personal d' Investigació Laura Coscollá Pascual 96 386 41 94 96 386 42 90 Laura.coscolla@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió M. Luz Tarazona Hernández 96 398 34 81 96 386 42 90 m.luz.tarazona@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Pepa Rubio Gascó 96 386 45 00 96 386 42 90 josefa.rubio@uv.es
Administrativa M. Luisa García Bolufer

Ext. 51324

 

96 386 42 90 m.luisa.garcia@uv.es
Administrativa Pilar García Cortés 96 398 34 81 96 386 42 90 pilar.garcia-cortes@uv.es

Administrativa

 

M. Dolores Biosca Blanch 96 386 45 00 96 386 42 90 M.Dolores.Biosca@uv.es

 

Gestió de la Dedicació Horària

Lloc de treball Nom i Cognoms Telèfon Fax Correu electrònic
Tècnic Superior de Gestió Juan Ángel Martínez Valiente

Ext. 51200

Ext. 64831

96 386 48 31

96 386 42 90 juan.a.martinez@uv.es

Tècnica Superior de Gestió Administrativa

M. José Tudela Barceló

Ext. 64831

Ext. 51200

96 386 48 31

96 386 42 90 m.jose.tudela@uv.es

 

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives.

El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies