Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Medicina i Odontologia Logo del portal

Nom Categoria Personal Contacte
Alandí Palanca, Mª Vicenta Administradora   ext.64162
alandi@uv.es
Navarro Ibáñez, Consuelo Tècnica M. Gestió   ext. 55110
consuelo.navarro@uv.es
Murta Brull, Concepción Tècnica M. Gestió   ext. 64967
Concepcion.Murta@uv.es
Domínguez Morillas, Alicia Cap d'Unitat Gestió d'Estudiants Grau ext. 64751
alicia.dominguez@uv.es
Alapont Carbonell, Mª. Fernanda Administrativa Gestió d'Estudiants Grau ext. 64975
Fernanda.Alapont@uv.es
Pérez-Salamero García, Mª José Administrativa Gestió d'Estudiants Grau ext. 64152
salamero@uv.es
Carreras Lahuerta, Inmaculada Administrativa Gestió d'Estudiants Grau ext. 55105
Inmaculada.Carreras@uv.es
Hernández García, Ana Administrativa Gestió d'Estudiants Grau ext.
Ana.Hernandez-Garcia@uv.es
Férriz Ruiz, Julia Administrativa Gestió d'Estudiants Grau ext. 55109
Julia.Ferriz@uv.es
Franco Lluch, Anna Administrativa Relacions Internacionals +34 961 62 57 79
Ana.Franco@uv.es
Ruíz Plá, Silvia Cap d'Unitat Gestió d'Estudiants Postgrau ext. 55106
Silvia.Ruiz@uv.es
Alamán Sánchez, José Manuel Administratiu Gestió d'Estudiants Postgrau (96 161) 25795
j.manuel.alaman@uv.es
Pons Ballesta, Amparo Administrativa Gestió d'Estudiants Postgrau 963864803
Amparo.Pons-Ballesta@uv.es
Domínguez Navas, Susana Administrativa Gestió d'Estudiants Postgrau 963864015
Susana.Dominguez@uv.es
Ramos Gardó, Gloria Administrativa Postgrau 963864015
Gloria.Ramos@uv.es
Mora Mateo, Marina Cap d'Unitat Gestió Econòmica ext. 55115
Marina.Mora@uv.es
Almenar García, Elvira Administrativa Gestió Econòmica ext. 55293
Elvira.Almenar@uv.es
Navarro Carrasco, Francisca Administrativa Gestió Econòmica ext. 55111
Francisca.Navarro-Carrasco@uv.es
Mondragón Andeu, Beatriz Administrativa Gestió Econòmica ext. 55112
Beatriz.Mondragon@uv.es
Ochando Jordán, Mercedes Secretària Alt Càrreg Deganat ext. 83360
Mercedes.Ochando@uv.es
Muñoz Bueno, José Administratiu Deganat ext. 55347
jose.munoz@uv.es
Altabas Gascón, Amada Aux. de Serveis Secretaria / Deganat ext. 55116
Amada.Altabas@uv.es
Pérez Zafón, Guillermo Coordinador de Serveis Consergeria ext. 55294
guillermo.perez@uv.es
Informació Aux. de Serveis Consergeria ext. 64754