Logo de la Universitat de València Logo Servei de Formació Permanent i Innovació Educativa (SFPIE) Logo del portal

Organigrama SFPIE

Servei de Formació Permanent i Innovació Educativa (SFPIE)

Càrrec Nom Telèfon Email
Director de l'SFPIE José Javier Navarro Perez 96 162 50 26 j.javier.navarro@uv.es
Directora Tècnica de Formació PAS Luz Barrio Medina 96 162 50 25 Luz.Barrio@uv.es
Tècnica Superior de Formació Permanent Carolina Cotillas Alandí 96 162 50 24 Carolina.Cotillas@uv.es
Tècnica Superior de Formació Permanent Paz Villar Hernández 96 162 50 42 Paz.Villar@uv.es
Tècnic Superior de Formació Permanent Juan Pallás Ferrando 96 162 50 38 Juan.Pallas@uv.es
Tècnica d'Innovació Educativa Elena Ortega Bravo 96 162 50 37 Elena.Ortega@uv.es
Tècnica d'Innovació Educativa Mª Angeles Vayá López 96 162 50 14 Marian.Vaya@uv.es
Tècnic d'Innovació Educativa Pedro García Pilán 96 162 50 44 Pedro.Garcia@uv.es