Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Edifici

Organització del Centre

Centre de Formació i Qualitat "Sanchis Guarner"

Càrrec Nom Telèfon Email
Administradora del Centre Teresa Ibor i Martínez 96 162 50 13 Teresa.Ibor@uv.es
Secretaria      
Tècnica Mitjana de Gestió Rosario Sampedro Sanz 96 162 50 05 Rosario.Sampedro@uv.es
Administrativa Amparo Fuentes Pérez 96 162 50 34 Amparo.Fuentes@uv.es
Administrativa Inma Zaragozá García 96 162 50 20 Concepcion.Zaragoza@uv.es
Administrativa Carmen Benítez Pérez 96 162 50 14 Carmen.Benitez@uv.es
Administrativa Silvia García Flores 96 162 50 07 Silvia.Garcia@uv.es
Administratiu Fernando Izquierdo Gómez 96 162 50 17 Fernando.Izquierdo@uv.es
Administrativa Carmen Ortigosa Bueno 96 162 50 06 Carmen.Ortigosa@uv.es
Administrativa Mª Carmen Soriano Sánchez 96 162 50 16 Carmen.Soriano@uv.es
Administració      
Cap d'Unitat Rosa Isabel Ballesteros Sanchis  96 162 50 29 Rosa.I.Ballesteros@uv.es
Administrativa M. Ángeles Castellano Calomarde 96 162 50 08 M.Angeles.Castellano@uv.es
Administrativa Vicen Beltrán Belmonte 96 162 50 36 M.Vicenta.Beltran@uv.es
Consergeria      
Conserge Carmen Crespo Esteve 96 162 50 30 Carmen.Crespo@uv.es

 

Organigrama SFPIE

Servei de Formació Permanent i Innovació Educativa (SFPIE)

Càrrec Nom Telèfon Email
Directora del SFPIE Mª Jesús Martínez Usarralde 96 162 50 26 M.Jesus.Martinez@uv.es
Directora Tècnica de Formació PAS Luz Barrio Medina 96 162 50 25 Luz.Barrio@uv.es
Tècnica Superior de Formació Permanent Marian Vayá López 96 162 50 24 Marian.Vaya@uv.es
Tècnica Superior de Formació Permanent Carolina Cotillas Alandí 96 162 50 24 Carolina.Cotillas@uv.es
Tècnica Superior de Formació Permanent Paz Villar Hernández 96 162 50 42 Paz.Villar@uv.es
Tècnic Superior de Formació Permanent Juan Pallás Ferrando 96 162 50 38 Juan.Pallas@uv.es
Tècnica d'Innovació Educativa Mª Vanessa Cámara Valles 96 162 50 37 M.Vanessa.Camara@uv.es
Tècnica d'Innovació Educativa Margarita García Sanchis 96 162 50 37 Margarita.Garcia@uv.es
Tècnic d'Innovació Educativa Pedro García Pilán 96 162 50 44 Pedro.Garcia@uv.es
Tècnic d'Innovació Educativa Diego García Fabra 96 162 50 39 Diego.Garcia-Fabra@uv.es
Tècnica d'Innovació Educativa Verónica Pardo Sánchez 96 162 50 39 Veronica.Pardo@uv.es
Tècnic d'Innovació Educativa Alexandro Sáez Martínez 96 162 50 35 Alexandro.Saez@uv.es
Tècnic d'Innovació Educativa Pedro J. Lorenzo Plumed 96 162 54 64 Pedro.Lorenzo@uv.es

 

Organigrama Qualitat

Unitat de Qualitat

Direcció

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Director Rosendo Pou Amérigo Rosendo.Pou@uv.es 96 162 50 19

Avaluació institucional

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Tècnica Superior Amparo Chirivella Ramón Amparo.Chirivella@uv.es 96 162 50 18
Tècniques Mitjans Mª Teresa García Zurita Teresa.Garcia-Zurita@uv.es 96 162 50 31
Sandra García Monteiro Sandra.Garcia@uv.es 96 162 50 23
Sonia Torres Hernández Sonia.Torres@uv.es 96 162 50 23
Mª Vanessa Cámara Valles M.Vanessa.Camara@uv.es 96 162 50 31

Anàlisi de dades / Avaluació de la docència

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Tècnica Superior Estefania Piñana Manuel Estefania.Pinana@uv.es 96 162 50 27
Tècnica Mitjà Inmaculada Colorado Lluch M.Inmaculada.Colorado@uv.es 96 162 50 21
Tècnic Mitjà Javier Nadal Durá

Javier.Nadal@uv.es

96 162 50 21
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies