Logo de la Universdad de Valencia Logo del portal

  • membres

 

María Alcantud Díaz

 

 

Vicente Alonso Brull

 

 

M Ángeles Bermell Corral

 

 

Jesús Blesa Jarque

 

María Alcantud Díaz Vicente Alonso Brull Mª Ángeles Bermell Corral Jesús Blesa Jarque
Dept. de Didàctica de la Llengua i la Literatura. Dept. de Didàctica de l´Expressió Musical, Plàstica i Corporal. Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal. Dept. de Medicina Prev. i Salut Pública, Ciències de l'Alimentació, Toxicologia i Medicina Legal.
Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri Facultat de Farmàcia
Maria.Alcantud@uv.es Vicente.Alonso@uv.es Angeles.Bermell@uv.es Jesus.Blesa@uv.es

 

Ana Botella Nicolás

 

Mercedes Botija Yague

Marisa Ferrándiz Menglano

Wenceslao García Puchades

Ana Botella Nicolás

Mercedes Botija Yague

Marisa Ferrándiz Manglano

Wenceslao Garcia Puchades
Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Dept. de Treball Social i Serveis Socials. Dept. de Farmacologia. Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical,Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri Facultat de Ciències Socials Facultat de Farmàcia Facultat de Magisteri
Ana.Maria.Botella@uv.es Mercedes.Botija@uv.es Luisa.Ferrandiz@uv.es Wenceslao.Garcia@uv.es

 

Andrés Gascón Cuenca

 

 

Rosa M Giner Pons

 

 

Amparo Hurtado Soler

 

 

Elena Marqués Sulé

 

Andrés Gascón Cuenca

Rosa Mª Giner Pons

Amparo Hurtado Soler

Elena Marqués Sulé

  Dept. de Farmacologia. Dept. de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials. Dept. de Fisioteràpia. 
Institut Universitari de Drets Humans Facultat de Farmàcia Facultat de Magisteri Facultat de Fisioteràpia
Andres.Gascon@uv.es Rosa.M.Giner@uv.es Amparo.Hurtado@uv.es Elena.Marques@uv.es

 

Francisco Andrés Martínez Salvá

 

 

M Jesús Martínez Usurralde

 

 

Lluís Pascual Calaforra

 

 

Xavier Ponsoda i Martí

 

Francisco Andrés Martínez Salvá

Mª Jesús Martínez Usarralde

Lluís Pascual Calaforra

Xavier Ponsoda i Martí
Dept. de Psicologia Evolutiva i de l'Educació. Dept. de Educació Comparada i Hª de l'Educació. Dept. de Genètic Dept. de Biologia Cel·lular, Biologia Funcional i Antropologia Física.
Facultat de Psicologia Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació Facultat de Ciències Biològiques Facultat de Ciències Biològiques
Francisco.A.Martinez@uv.es

M.Jesus.Martinez@uv.es

Luis.Pascual@uv.es Xavier.Ponsoda@uv.es

 

Ester Puig Bañuls

 

 

María Recio Iglesias

 

 

Susana Romo Pérez

 

 

Belén Zayas Latorre

 

Ester Puig Bañuls

María Recio Iglesias

Susana Romo Pérez Belén Zayas Latorre
Grau en Belles Arts, UPV Dept. de Farmacologia. Dept. de Microbiologia i Ecologia. Dept. de Teoria de l'Educació.
Màster en Professorat d'Educació Secundària Facultat de Farmàcia Facultad de Ciències Biològiques Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
epb_bpe@hotmail.es Maria.C.Recio@uv.es Susana.Romo@uv.es Belen.Zayas@uv.es

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Cristina Zamora Castillo

Carmen Lloret Catalá

Celina Salvador Garcia

Isabel Viana Orta

  Educació Comparada i Historia de l'Educació,   Dept. Educació Comparada i Història de l'Educació
Facultat de Filosofia i Ciencies de la educació Facultat de Filosofia i Ciencies de l'Educació Universitat Jaume I Alacant Facultat de Filosofia i Ciencias de l'Educació 
Zacricor@hotmail.com Carmen.lloret@uv.es Salvadoc@uji.es M.Isabel.Viana@uv.es

 

 

 

 

 

 

 

 

Inma Quilis Bayarri

Jose David Badia Valiente

Jose R. Cantó Domench

Maria Santágeda Villanueva

Biotecnilogía-Biomedicina   Dept. Didàctica de les Ciencies Experimental i Socials    Dept. Didàctica de les     Matemàtiques     
  Escuela Tècnic Superior d'Ingenieria ETSE  Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri

Inmaculada.Quilis@uv.es

Jose.Badia@uv.es

J.Rafael.Canto@uv.es

Maria.Santagueda@uv.es

 

 

 

 

 

 

 

 

     Maria Auxiliadora Sales Ciges  

Marisa Guillen Dominguez 

         M. Pilar Martinez-Agut         

Oscar Chiva Bartoll 

  Dept. M. Prev. i Salut P.C.C. Alimentació,Toxic i med. Lega  Dept. Teoria de l'Educació  
  Universitat Jaume I Facultat de Psicologia Facultat de Magisteri Universitat Jaume I
Asales@uji.es Marisa.Guillen@uv.es M.Pilar.Martinez@uv.es Ochiva@uji.es

 

 

 

 

 

 

 

 

       Pablo Garrido Lopez 

          Patricia Asensio Ramón           

Sergi Maicas Prieto

Sergio Ferrando Felix

Dept. Mètodes d'Investigació i Diagnostic en Educació. Dept. Educació Comparada i Història de l'Educació. Dept. Microbiologia i Ecologia.    Dept. de Didáctica de la Expresión Musical, Plástica y Corporal

  Facultat de Filosofia i Ciències de        l' Educació

Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació Facultat de Biologia  Facultad de Magisterio
Pablo.Garrido@uv.es Patricia.Asensio@uv.es Sergi.Maicas@uv.es

Sergio.Ferrando@uv.es

 

 

 

 

 

 

 

 

Vicenta Tasa Fuster 

      Ana Pérez del Olmo         

Mª Dolores Ortiz Masia Miguel A. Jordán Enamorado
 Dret Constitucional, Ciència Política i de Administració Unitat de Zoologia Marina Institut Cavanilles de Biologia Evolutiva Parc Científic Dept. de Medicina Dept. Filologia Anglesa i Alemanya
Facultat de Dret Vicenta  Universitat de València  Facultat de Medicina i Odontologia Facultat de Filosofia, Traducció i Counicació
 Vicenta.Tasa@uv.es  Ana.Perez-Olmo@uv.es      M.dolores.ortiz@uv.es Miguel.jordan@uv.es

 

 

 

 

   
       
       
       

 

 
Esta página web utiliza cookies propias y de terceros con fines técnicos, de análisis del tráfico y para facilitar la inserción de contenidos en redes sociales a petición del usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Para más información consulte nuestrapolítica de cookies