University of Valencia logo Logo del portal

  • membres

 

María Alcantud Díaz

 

 

Vicente Alonso Brull

 

 

M Ángeles Bermell Corral

 

 

Jesús Blesa Jarque

 

María Alcantud Díaz
Dept. de Didàctica de la Llengua i la Literatura.
Facultat de Magisteri
Maria.Alcantud@uv.es
Vicente Alonso Brull
Dept. de Didàctica de l´Expressió Musical, Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri
Vicente.Alonso@uv.es
Mª Ángeles Bermell Corral
Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri
Angeles.Bermell@uv.es
Jesús Blesa Jarque
Dept. de Medicina Preventiva i Salut Pública, Ciències de l'Alimentació, Toxicologia i Medicina Legal.
Facultat de Farmàcia
Jesus.Blesa@uv.es

 

Ana Botella Nicolás

 

Mercedes Botija Yague

Marisa Ferrándiz Menglano

Wenceslao García Puchades

Ana Botella Nicolás
Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri
Ana.Maria.Botella@uv.es
Mercedes Botija Yague
Dept. de Treball Social i Serveis Socials.
Facultat de Ciències Socials
Mercedes.Botija@uv.es
Marisa Ferrándiz Manglano
Dept. de Farmacologia.
Facultat de Farmàcia
Luisa.Ferrandiz@uv.es
Wenceslao Garcia Puchades
Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical,Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri
Wenceslao.Garcia@uv.es

Andrés Gascón Cuenca

 

Rosa M Giner Pons

 

Amparo Hurtado Soler

 

Elena Marqués Sulé

 

Andrés Gascón Cuenca
Institut Universitari de Drets Humans
Andres.Gascon@uv.es

Rosa Mª Giner Pons
Dept. de Farmacologia.
Facultat de Farmàcia
Rosa.M.Giner@uv.es
Amparo Hurtado Soler
Dept. de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials.
Facultat de Magisteri
Amparo.Hurtado@uv.es
Elena Marqués Sulé
Dept. de Fisioteràpia. Facultat de Fisioteràpia
Elena.Marques@uv.es

Francisco Andrés Martínez Salvá

 

M Jesús Martínez Usurralde

 

Lluís Pascual Calaforra

 

Xavier Ponsoda i Martí

 

Francisco Andrés Martínez Salvá
Dept. de Psicologia Evolutiva i de l'Educació.
Facultat de Psicologia
Francisco.A.Martinez@uv.es
Mª Jesús Martínez Usarralde
Dept. de Educació Comparada i Hª de l'Educació.
Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
M.Jesus.Martinez@uv.es
Lluís Pascual Calaforra
Dept. de Genètica.
Facultat de Ciències Biològiques
Luis.Pascual@uv.es
Xavier Ponsoda i Martí
Dept. de Biologia Cel·lular, Biologia Funcional i Antropologia Física.
Facultat de Ciències Biològiques
Xavier.Ponsoda@uv.es

Ester Puig Bañuls

 

María Recio Iglesias

 

Susana Romo Pérez

 

Belén Zayas Latorre

 

Ester Puig Bañuls
Grau en Belles Arts, UPV
Màster en Professorat d'Educació Secundària
epb_bpe@hotmail.es
María Recio Iglesias
Dept. de Farmacologia.
Facultat de Farmàcia
Maria.C.Recio@uv.es
Susana Romo Pérez
Dept. de Microbiologia i Ecologia.
Facultad de Ciències Biològiques
Susana.Romo@uv.es
Belén Zayas Latorre
Dept. de Teoria de l'Educació.
Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Belen.Zayas@uv.es

 

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy