Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • membres

 

María Alcantud Díaz

 

 

Vicente Alonso Brull

 

 

M Ángeles Bermell Corral

 

 

Jesús Blesa Jarque

 

María Alcantud Díaz

Vicente Alonso Brull

Mª Ángeles Bermell Corral Andrés Gascón Cuenca
Dept. de Didàctica de la Llengua i la Literatura. Dept. de Didàctica de l´Expressió Musical, Plàstica i Corporal. Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal. Institut Universitari de Drets Humans
Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri  
Maria.Alcantud@uv.es Vicente.Alonso@uv.es Angeles.Bermell@uv.es Andres.Gascon@uv.es

 

Ana Botella Nicolás

 

Mercedes Botija Yague

Marisa Ferrándiz Menglano

Wenceslao García Puchades

Ana Botella Nicolás

Mercedes Botija Yague

Marisa Ferrándiz Manglano

Wenceslao Garcia Puchades
Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal. Dept. de Treball Social i Serveis Socials. Dept. de Farmacologia. Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical,Plàstica i Corporal.
Facultat de Magisteri Facultat de Ciències Socials Facultat de Farmàcia Facultat de Magisteri
Ana.Maria.Botella@uv.es Mercedes.Botija@uv.es Luisa.Ferrandiz@uv.es Wenceslao.Garcia@uv.es

Andrés Gascón Cuenca

 

Rosa M Giner Pons

 

Amparo Hurtado Soler

 

 

Elena Marqués Sulé

 

Jesús Blesa Jarque

Rosa Mª Giner Pons

Amparo Hurtado Soler

Elena Marqués Sulé

Dept. de Medicina Prev. i Salut Pública, Ciències de l'Alimentació, Toxicologia i Medicina Legal. Dept. de Farmacologia. Dept. de Didàctica de les Ciències Experimentals i Social Dept. de Fisioteràpia.
Facultat de medicina Facultat de Farmàcia Facultat de Magisteri Facultat de Fisioteràpia
Jesus.Blesa@uv.es Rosa.M.Giner@uv.es Amparo.Hurtado@uv.es Elena.Marques@uv.es

Francisco Andrés Martínez Salvá

 

M Jesús Martínez Usurralde

 

Lluís Pascual Calaforra

 

 

Xavier Ponsoda i Martí

 

Francisco Andrés Martínez Salvá Mª Jesús Martínez Usarralde

Lluís Pascual Calaforra

Xavier Ponsoda i Martí

Dept. de Psicologia Evolutiva i de l'Educació. Dept. de Educació Comparada i Hª de l'Educació Dept. de Genètica Dept. de Biologia Celul·lar, Biologia Funcional i Antropològia Física
Facultat de Psicologia Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació Facultat de Ciències Biològiques Facultat de Ciències Biològiques
Francisco.A.Martinez@uv.es M.Jesus.Martinez@uv.es Luis.Pascual@uv.es Xavier.Ponsoda@uv.es

Ester Puig Bañuls

 

 

María Recio Iglesias

 

Susana Romo Pérez

 

Belén Zayas Latorre

 

Ester Puig Bañuls

María Recio Iglesias

Susana Romo Pérez Belén Zayas Latorre.
Grau en Belles Arts, UPV Dept. de Farmacologia. Dept. de Microbiologia i Ecologia Dept. de Teoria de l'Educació.
Màster en Professorat d'Educació Secundària Facultat de Farmàcia Facultad de Ciències Biològiques Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
epb_bpe@hotmail.es Maria.C.Recio@uv.es Susana.Romo@uv.es Belen.Zayas@uv.es

 

 

Ana Cristina Zamora Castillo   

Carmen Lloret Catalá 

Celia Salvador Garcia

            Isabel Viana Orta              

  Educacio Comparada i Historia de l'Educacio,    Dept. Educació Comparada i Història de l'Educació
Facultat de Filosofia i Ciencies de la Educació Facultat de Filosofia i Ciencies de l'Educació     Universiat Jaume I  Facultat de Filosofia i Ciencias de l'Educació 
zacricor@hotmail.com m.carmen.lloret@uv.es salvadoc@uji.es M.Isabel.Viana@uv.es

 

Isabel Viana Orta

 

 

Jose Badia Alegre

 

 

Jose R. Cantó Domenech

 

 

Maria Santageda Villanueva

 

Inma Quilis Bayarri  

Jose David Badia Valiente

Jose R. Cantó Domenech

Maria Santágeda Villanueva

  Enginyeria Química Dept. Didàctica de les Ciencies Experimentals i Socials Dept. Didàctica de les  Matemàtiques
Biotecnología-Biomedicina Escuela Tècnic Superior d'Ingenieria ETSE Facultat de Magisteri Facultat de Magisteri

inmaculada.quilis@uv.es

Jose.Badia@uv.es

J.Rafael.Canto@uv.es Maria.santagueda@uv.es

 

 

 

 

 

     Maria Auxiliadora Sales Ciges

Marisa Guillen Dominguez 

M. Pilar Martinez- Agut 

Oscar Chiva Bartoll

  Dept. M. Prev. i Salut P.C.C. Alimentació,Toxic i med. Legal Dept. Teoria de l'Educació  
Universitat Jaume I Facultat de Psicologia Facultat de Magisteri Universitat Jaume I
asales@uji.es Marisa.Guillen@uv.es M.Pilar.Martinez@uv.es Ochiva@uji.es

 

 

 

 

 

 

 

 

          Pablo Garrido Lopez 

Patricia Asensio Ramón

Sergi Maicas Prieto

Sergio Ferrando Felix

Dept. Mètodes d'Investigació i Diagnostic en Educació Dept. Educació Comparada i Història de l'Educació Dept. Microbiologia i Ecologia Dept. de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal
Facultat de Filosofia i Ciències de  l' Educació Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació Facultat de Biologia Facultat de Magisteri
Pablo.garrido@uv.es Patricia.asensio@uv.es Sergi.maicas@uv.es Sergio.ferrando@uv.es

 

 

 

 

 

 

 

 

Vicenta Tasa Fuster

Ana Pérez del Olmo

Mª Dolores Ortiz Masia 

 Miguel A. Jordán Enamorado

Dept. Dret Constitucional,Ciéncia Política i de  Administració         Unitat de Zoologia Marina Institut Cavanilles de Biodiversitat i Biologia Evolutiva Parc Científic Dept.de Medicina Dept. de fil. Anglesa i Alemana
Facultat de Dret Universitat de València  Facultat de Medicna y Odontologia Facultat de Filosofia i Traducció
Vicenta.tasa@uv.es Ana.perez-olmo@uv.es M.dolores.orti@uv.es Miguel.jordan@uv.es

 

 

 

 

   
 

 

   
       
       
       

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies