Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Farmàcia Logo del portal

 

NOM

CONTACTE

Hortensia Rico Vidal

Degana

(9635) 44864 - 44866

Hortensia.Rico@uv.es

Mª Luisa Ferrándiz Manglano

Vicedegana Estudis de Farmàcia

(9635) 43271

Luisa.Ferrandiz@uv.es

Mónica Fernández Franzón

Vicedegana Estudis de Nutrició Humana i Dietètica, Ciència i Tecnologia dels Aliments i CC. Gastronòmiques

(9635) 43195

Monica.Fernandez@uv.es

Emilia  Ferrer García

Vicedegana de Relacions Internacionals, Programes d'Intercanvi i Qualitat

(9635) 44928

Emilia.Ferrer@uv.es

Javier Pereda Cervera

Vicedegà d'Innovació, Comunicació i Cultura

(9635) 44539

Javier.Pereda@uv.es

Jose Mª Centeno Guil

Secretariat i Investigació

(9635) 44864 - 44865

Jose.M.Centeno@uv.es