Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació Logo del portal

En la Comissió Consultiva de Comunicació estan representats tots els departaments de la Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació, el Deganat –a través del Vicedeganat de Comunicació i Participació-, la direcció de Ràdiofiltracom i el comité de direcció de la mateixa, amb representants de l’àrea de Periodisme i Comunicació.

L’objectiu d’aquesta comissió és servir d’assessorament tant per al funcionament de la ràdio de la Facultat com per a les tasques de comunicació de l’activitat investigadora, vinculada a la docència o a les activitats que s’organitzen al centre.

Composició

 

Nom i Cognom Categoria Departament Contacte
Dolors Palau Sampio Vicedegana de Comunicació i Participació Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació dolors.palau@uv.es
Adolfo Carratalá Simón Director de Ràdiofiltracom Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació adolfo.carratala@uv.es
Francesc Martínez Gallego Comité de direcció Ràdiofiltracom (Periodisme) Teoria dels Llenguatges i Ciéncies de la Comunicació francesc.martinez@uv.es
Manuel de la Fuente Soler Comité de direcció Ràdiofiltracom (Comunicació Audiovisual) Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació manuel.delafuente@uv.es
Julia Pinilla Martínez Representant Departament Filologia Francesa i Italiana

m.julia.pinilla@uv.es

Carlos López Olano Representant Departament Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació carlos.lopez-olano@uv.es
José Antonio Continente Calañas Representant Departament Filologia Anglesa i Alemanya j.antonio.calanas@uv.es
Andreu Senti Pons Representant Departament Filologia Catalana

andreu.senti@uv.es

Jaime Siles Ruiz Representant Departament Filologia Clàssica

jaime.siles@uv.es

Javier Lluch Prats Representant Departament Filologia Espanyola

javier.lluch-prats@uv.es