Universitat de ValènciaFacultat d'Infermeria Logo del portal

  • Facultat d'Infermeria
Claustre
Chover Sierra, María Elena PDI  no doctor amb vinculació no permanent (9639) 83736
Elena.Chover@uv.es
Fernández Garrido, Julio PDI doctor amb vinculació permanent (9638) 64181
Julio.Fernandez@uv.es
Jordá Senabre, Rita Estudiant  
Macián Romero, Cecili PDI no doctor amb vinculació no permanent (9638) 64467
Cecili.Macian@uv.es
Pujades Pardo, María Estudiant  
Consell de Govern
Fernández Garrido, Julio (9638) 64181
Julio.Fernandez@uv.es
Junta Consultiva
-  
Comissió Professorat
Merelles Tormo, Antoni (9639) 83155
Antoni.Merelles@uv.es
Comissió Investigació
- -
Comissió Postgraus / Assessora Estudis
Fernández Garrido, Julio (9638) 64181
Julio.Fernandez@uv.es
Comissió d'Estatuts
- -
Comissió d'Igualtat
Sánchez García, Ana María (9639) 83155
Ana.M.Sanchez@uv.es
Comissió d'Estudis de Grau
Brage Serrano, Ricardo (9639) 83151
Ricardo.Brage@uv.es
Coordinació amb la Delegació per a la Integració de Persones amb Discapacitat
- -

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies