Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • INTRAS
Nom Categoría Contacte Grup d'investigació
Francisco Alonso Pla TITULAR

63909

francisco.alonso@uv.es

DATS
Rosa Bañuls Egeda
TITULAR

83482

Rosa.Banuls@uv.es

PRECOVIR
Rosa M.Bo Bonet

TITULAR

64309

Rosa.M.Bo@uv.es

 
Mauricio J. Chisvert Perales
PDI CONTRACTAT

93890

Mauri.Chisvert@uv.es

METRAS
Cristina Esteban Martinez

TITULAR

93884

Cristina.Esteban@uv.es

DATS
Javier Ferrero Berlanga

TITULAR

93906

Javier.Ferrero@uv.es

PRECOVIR
Andrés Gene Sampedro

TITULAR

44766-44343

Andres.Gene@uv.es

DATS
M.jose Monteagudo Soto PDI CONTRACTADA

93890

M.Jose.Monteagudo@uv.es

METRAS
Luis Montoro Gonzalez
CATEDRATIC

93882

Luis.Montoro@uv.es

FACTHUM
Juan Carlos Pastor Soriano
TITULAR

64415

Juan.C.Pastor@uv.es

 
M.Florencia Rodrigo Gimenez
TITULAR

83559

Maria.F.Rodrigo@uv.es

METRAS

Abelardo Saez Garcia

TITULAR Abelardo.Saez@uv.es  
Jaime Sanmartin Arce CATEDRATIC

93887

Jaime.Sanmartin@uv.es

METRAS
Francisco M. Tortosa Gil
CATEDRATIC

93899

Francisco.M.Tortosa@uv.es

PRECOVIR
Pedro Miguel Valero Mora CATEDRATIC

93910

Pedro.Valero-Mora@uv.es

SINTEC
M.Elisa Alfaro Ferreres
PDI ASOCIADA
M.Elisa.Alfaro@uv.es

PRECOVIR

Patricia Boso Seguí
PI NO DOCTOR

25322

Patricia.Boso@uv.es

FACTHUM

Anna N. Colomer Perez

PDI ASOCIADA
Natura.Colomer@uv.es  

Esther Escolano Zamorano

PDI ASOCIADA

83161

Esther.Escolano@uv.es

 
Ignacio Lijarcio Carcel TECNICO SUPERIOR

93897

Jose.I.Lijarcio@uv.es

FACTHUM
Consuelo Lopez Osma

PI NO DOCTOR

25458

Consuelo.Lopez-Osma@uv.es

FACTHUM
Patricia Madrona Garcia

PDI ASOCIADO

Patricia.Madrona@uv.es  
Ana Maria Marti-Belda Bertolin TECNICO SUPERIOR

93896

Ana.Marti@uv.es

FACTHUM
Sergio Alejandro Useche Hernandez TECNICO SUPERIOR

93897

Sergio.Useche@uv.es

DATS

Jose Eliseo Valle Aparicio

PDI CONTRATADO Jose.E.Valle@uv.es  

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies