Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Facultat de Matemàtiques
Nom Categoria Personal Contacte
Perelló Olmos, Vicenta José Administradora Secretaria 96 354 43 56
Vicenta.J.Perello@uv.es
Belenguer Carmen, Isabel Secretària Degà Direcció 96 354 41 37
isabel.belenguer@uv.es
Fernández Espinos, Miquel Cap d'unitat d'administració Administració 963 54 43 55
miquel.fernandez@uv.es
Asensio Romero, José Administratiu Administració 96 354 43 55
jose.asensio@uv.es
Carpio i Espí, Josep I. Cap d'unitat d'estudiants Secretaria 96 354 43 57
carpio@uv.es
Blasco Marqués, Lucía Administrativa Secretaria 96 354 45 69
lucia.blasco@uv.es
Espinosa Pastor, Remedios Administrativa Secretaria 96 354 45 69
respinos@uv.es
Córdoba Buch, Saray Administrativa Secretaria 96 354 45 69
buch@uv.es
Guerrero López, Amparo Aux. Serveis Secretaria 96 354 43 55
amparo.guerrero@uv.es
Jordan i Galduf, Simeó Conserge Consergeria 96 354 47 35
simeo.jordan@uv.es
Machado Gil, M. Jesús Aux. Serveis Aula d'Informàtica 96 354 30 27
machado@uv.es
Cabanes Sabater, Pedro Aux. Serveis Consergeria 96 354 47 35
pedro.cabanes@uv.es
Viana Giménez, Rosa Aux. Serveis Aula d'Informàtica 96 354 30 27
rosa.viana@uv.es
Alcocer Sardón, M. Ángeles Controladora Consergeria 96 354 47 35
m.angeles.alcocer@uv.es
Palacios Escrig, Amparo Controladora Consergeria 96 354 47 35
amparo.palacios@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies