Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Ciències Matemàtiques Logo del portal

Nom Categoria Personal Contacte
Perelló Olmos, Vicenta José Administradora Secretaria 96 354 43 56
Vicenta.J.Perello@uv.es
Belenguer Carmen, Isabel Secretària Degà Direcció 96 354 41 37
isabel.belenguer@uv.es
Vidal Guillot, Teresa Cap d'unitat d'administració Administració 963 54 43 55
teresa.vidal@uv.es
Sanz, Carmen Administratiu Administració 96 354 43 55
carmen.sanz@uv.es
Carpio i Espí, Josep I. Cap d'unitat d'estudiants Secretaria 96 354 43 57
carpio@uv.es
Blasco Marqués, Lucía Administrativa Secretaria 96 354 45 69
lucia.blasco@uv.es
Bañuls, Clemente Administrativa Secretaria 96 354 45 69
clemente.banuls@uv.es
Fernandez-Cañada, Lucia Aux. Serveis Secretaria

963544355

Lufervi2@uv.es

Jordan i Galduf, Simeó Conserge Consergeria 96 354 47 35
simeo.jordan@uv.es
Cabanes Sabater, Pedro Aux. Serveis Consergeria 96 354 47 35
pedro.cabanes@uv.es
Alfonso, Isabel Aux. Serveis  Aula d'Informàtica

963543027

Isabel.Alfonso@uv.es

Viana Giménez, Rosa Aux. Serveis Aula d'Informàtica 96 354 30 27
rosa.viana@uv.es
Alcocer Sardón, M. Ángeles Controladora Consergeria 96 354 47 35
malsar@ext.uv.es
Palacios Escrig, Amparo Controladora Consergeria

963544735

amparo.palacios@ext.uv.es