Equip deganal

Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon
Monfort Pañego, Manuel Degà Manuel.Monfort@uv.es 963864481 ext. 64481
Salinas Fernández, Bernardino Vicedegà 1er Bernardino.Salinas@uv.es 963864481 ext. 64481
Giner Sánchez, Rosa Vicedegà 2on Rosa.Giner@uv.es 963864481 ext. 64481
Insa Agustina, José Ramón Vicedegà 3er Jose.Insa@uv.es 963864481 ext. 64481
Ibarrra Rius, Noelia Vicedegà 4rt Noelia.Ibarra@uv.es 963864481 ext, 64481
Óscar Barberá Marco Vicedegà 5é Oscar.Barbera@uv.es 963864481 ext. 64481
Miralles i Marti, Vicent Secretari Vicent.Miralles@uv.es 963864481 ext. 64481

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies