Nom Categoria Contacte Fitxa personal i tutories
BALAGUER PASTOR, CARLES ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Carles.Balaguer@uv.es

document
BALLESTER ROCA, JOSEP C.U.

9639 83830

EP 16
Josep.Ballester@uv.es

document
BATALLER CATALÀ, ALEXANDRE T.U.

9616 25432

EP 12
Alexandre.Bataller@uv.es

 document
BAYARRI ROSSELLÓ, MARÍA ASSOCIADA

9616 25433

EP 14
Maria.Bayarri@uv.es

document
CARRETÓN SANCHIS, AMPARO ASSOCIADA

9629 17450

Ontinyent
Maria.A.Carreton@uv.es

document
CASTELLANO BERMÚDEZ, Mª JOSEP ASSOCIADA

9616 25434

EP 15
Maria.Jose.Castellano@uv.es

document
CORET GIMENO, IMMACULADA ASSOCIADA

9616 25434

EP 15
Immaculada.Coret@uv.es

document
DEVÍS ARBONA, ANNA MARIA T.U.

9616 25436

EP 17
Anna.Devis@uv.es

document
ELIODORO FURIÓ, LAURA ASSOCIADA

9616 25434

EP 15
Laura.Eliodoro@uv.es

document
FERRÚS PÉRIS, WILSON ASSOCIAT

9616 25434

EP 15
Pascual.Ferrus@uv.es

document
GADEA I GRAU, JOAQUIM ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Joaquim.Gadea@uv.es

 document
GARCIA MARTÍNEZ, VICENT ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Vicent.Garcia@uv.es

 document
GARCIA PERIS, VICENT ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Vicent.Garcia-Peris@uv.es

document
GARCIA RAFFI, JOSEP VICENT TITULAR D'UNVERSITAT

9638 64301

EP 13
Josep.Garcia-Raffi@uv.es

document
GARCIA VIDAL, PILAR ASSOCIADA

9616 25433

EP 14
Pilar.Garcia-Vidal@uv.es

document
GINER SÁNCHEZ, ROSA T.E.U.

9616 25437

EP 18
Rosa.Giner@uv.es

document
HONRUBIA LÓPEZ, ANTONI ASSOCIAT

9616 25434

EP 15
Antonio.Honrubia@uv.es

document
LERMA DUART, AMADOR ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Amador.Lerma@uv.es

document
LOPEZ RÍO, XIMO ASSOCIAT

9616 25434

EP 15
Ximo.Lopez-Rio@uv.es

 document
MARCH TORTAJADA, ROBERT ASSOCIAT

9616 25434

EP 15
Robert.March@uv.es

document
MARES ALIAGA, FRANCISCO R. ASSOCIAT

9616 25433

EP 14
Francisco.R.Mares@uv.es

 document
MARTÍ CLIMENT, ALÍCIA ASSOCIADA

9616 25433

EP 14
Alicia.Marti@uv.es

 document
MARTÍ PIERA, NATIVIDAD ASSOCIADA

9616 25434

EP 15
Natividad.Marti@uv.es

document
MAS RIBES, ROSA ASSOCIADA

9616 25433

EP 14
Rosa.Mas@uv.es

document
MINGUEZ LÓPEZ, XAVIER AJUDANT DOCTOR

9639 83829

P1 01
Xavier.Minguez@uv.es

document
MIRALLES MARTÍ, VICENT T.E.U.

9639 83831

EP 19
Vicent.Miralles@uv.es

document
OLTRA ALBIACH, MIQUEL ÀNGEL CONTRACTAT DOCTOR INTERÍ

9639 83825

EP 10
Miquel.Oltra@uv.es

 document
PARDO COY, ROSA MARÍA ASSOCIADA

9616 25434

EP 15
Rosa.Pardo@uv.es

 document
PONS BALLESTER, JOAN ASSOCIAT

9616 25434

EP 15
Joan.Pons@uv.es

document
SANTOLÀRIA ÒRRIOS, ALÍCIA AJUDANT DOCTORA

9616 25433

EP 14
Alicia.Santolaria@uv.es

 document
TORDERA ILLESCAS, JUAN CARLOS AJUDANT DOCTOR

9616 25491

S P2 02
Juan.Tordera@uv.es

document

 



Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies