Logo de la Universitat de València Logo Gerència Logo del portal

Nom Categoria  Contacte

M. Cruz Larrabeiti López

Cap de Servei

96 398 38 16
Cruz.larrabeiti@uv.es

Mª Carmen Fernández Albiol

Administrativa

96 398 38 16
Mcfernan@uv.es

Secció de Comptabilitat i Tresoreria

Nom Categoria  Contacte

Emilio Montalva España

Cap de Secció

96 386 42 25
Emilio.Montalva@uv.es

Unitat de Tresoreria

Nom Categoria  Contacte
Amparo Girona Ferrer

Cap d'Unitat

96 339 50 49
Amparo.girona@uv.es

Unitat de Pagaments nacionals

Nom Categoria  Contacte
Mª Angeles Olmos Zafra

Cap d'Unitat

96 398 37 89
Angeles.olmos@uv.es

Mª Luz Rubio Tolosa

Administrativa

ext. 51925
Maluzru@uv.es

Unitat d'inventari patrimonial

Nom Categoria  Contacte
Loles Olmos Herrero

Administrativa

51335
M.Dolores.Olmos@uv.es

 

Unitat de Pagaments a l'estranger, beques i devolucions de taxes. pagosintercionales@uv.es

Nom Categoria  Contacte
Rosa Ortega Vila

Tècnica Mitjana

96 386 42 26
Rosa.ortega@uv.es

Gemma Carsí Valls

Administrativa

Ext 5 1337
Gemma.carsi@uv.es

Jose Luis Gimeno

Administratiu

96 386 42 26
J.Luis.Gimeno@uv.es

José Antiga Marti

Administratiu

Ext 5 1337
Jose.Antiga@uv.es

Lucía Blanch Administrativa Ext 5 1925
Lucia.Blanch@uv.es

Unitat d'Ingressos

Nom Categoria  Contacte
Felicidad Almerich  Martínez

Tècnica Mitjana

ext. 51333
Felicidad.almerich@uv.es

Amparo Martínez Gutiérrez

Administrativa

ext. 51333
Amtnezg@uv.es

Alicia Cuenca Piera

Administrativa

ext 51333
Alicia.cuenca@uv.es

Mª Ángeles Cabo Cabo (Ingressos, RDISP i conciliacions de caixes fixes)

Administrativa

ext 51332
Angeles.cabo@uv.es

Secció d'Informació comptable

Nom Categoria  Contacte
Maria Alborch Peiró

Cap de Secció

96 386 42 22
Maria.E.Alborch@uv.es

Unitat d'Informació Comptable

Nom Categoria  Contacte
Fernando Cebriá Ballester Tècnic de Gestió 96 386 48 77
Fernando.cebria@uv.es
Jorge Tarrazón (Compensacions internes)

Administratiu

96 398 32 87
Jorge.Tarrazon@uv.es

Vicenta Zaragoza Gómez (Altes de tercers)

Administrativa

83294
Vicenta.zaragoza@uv.es

Unitat de Manteniment del sistema  d'informació comptable i de suport a la comptabilitat analítica

Nom Categoria  Contacte
José Luis Aguilar Ochando

Tècnic de Gestió

96 386 48 77
Jlaguila@uv.es

Raquel Ferrer Grau

Tècnica de gestió de programa

96 386 48 77
Raquel.Ferrer@uv.es

Carolina Aznar Sarrión

Tècnica de gestió de programa

96 386 48 77
Carolina.aznar@uv.es

Secció Pressupost

Nom Categoria  Contacte
Amparo Soler García

Cap de Secció

96 386 42 23
Amparo.soler@uv.es

Unitat de Pressupost

Nom Categoria  Contacte
Raül Ferriols Nogués

Cap d'Unitat

96 386 46 19
Raul.ferriols@uv.es

Elena Asins Carrasco

Administrativa

96 386 46 19
Elena.asins@uv.es

Aniceto Fábregues Enrique

Administratiu

96 386 46 19
Aniceto.fabregues@uv.es

Unitat de Gestió Econòmica I

Nom Categoria  Contacte
Conchín Poveda Alepuz

Cap d'Unitat

96 386 47 97
Concepcion.poveda@uv.es

Inmaculada Alemany Llop

Administrativa

51235
Inmaculada.alemany@uv.es

Unitat de Gestió Econòmica II. Registre de subvencions de la UV

Nom Categoria  Contacte
Luisa Muñoz

Cap d'Unitat

96 398 3956
M.Luisa.Munoz@uv.es

Secció de fiscalitat, facturació i gestió de cobrament

Nom Categoria  Contacte
Vicente Bellver Monzó

Cap de Secció

96 398 33 11
Vbellver@uv.es

Raquel del Rio Luna Cap d'Unitat

96 386 42 77

Raquel.Rio@uv.es

Juan Carlos Ortí Clari

Administratiu

96 398 33 11
Juan.orti@uv.es

 

Gerencia

Nom Categoria  Contacte
Amparo García Auxiliar de Serveis

96 386 48 12
Amparo.Garcia-Garcia@uv.es