Logo de la Universitat de València Logo Gerència Logo del portal

Secció de Nòmines

Nom Funció Contacte Telèfon
Natividad Valera Escribano Cap de Secció Natividad.Valera@uv.es

(+34) 963 983 065

Yolanda González Castillejo Tècnic Mitjà de Gestió Yolanda.Gonzalez@uv.es (+34) 963 864 763
Clara Isabel Mifsut Herrera Cap d’Unitat clara.i.mifsut@uv.es (+34) 963 864 219
Isabel Viñado Pérez Cap dUnitat Isabel.Vinado@uv.es (+34) 963 864 219
Mónica Poveda Castellano Administrativa Monica.Poveda@uv.es (+34) 963 864 763
Vicenta Sensada Guillot Administrativa Vicenta.sensada@uv.es (+34) 963 864 763
Manuel Fernández Fajardo Administratiu Manuel.Fernandez@uv.es (+34) 963 864 219
Silvia Martínez Bazán Administrativa silvia.martinez-bazan@uv.es (+34) 963 864 763