Universitat de ValènciaFacultat d'Infermeria Logo del portal

  • Facultat d'Infermeria
Categoria Nom i cognoms Telèfon Email
Administrador Bonet Moreno, Ramón 96 386 47 80 Ramon.Bonet@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ D'ESTUDIANTS      
Cap d'Unitat de Gestió Pardo Arona, Javier 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.55026 jpardo@uv.es
Administrativa González Labrada, María Lourdes 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.51123 labrada@uv.es
Administratiu Martí Pascual, José Vicente 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.55027 jose.v.marti@uv.es
Administratiu Ribera Olmos, José 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.51123 ribera@uv.es
Auxiliar de Serveis -Mobilitat- Millán Segura, Pilar (9638) 64025 mamise@uv.es
UNITAT DE GESTIÓ ECONÓMICA      
Cap d'Unitat de Gestió -Comptabilitat/Doctorat- Sanjuán Nebot, Eduardo José 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.51003 esanjuan@uv.es
Administrativa Pérez Mesado, Isabel 96 35 44300 / 96 386 41 82 ext.51003 ipm@uv.es
DEGANAT      
Secretària del Degà Segarra Bea, Desamparados (9638) 64181 segarraa@uv.es
CONSERGERIA      
Coordinador de Serveis -matí- Piqueras Cavero, César Julián (9638) 64182 cpiquera@uv.es
Auxiliar de Serveis -matí-

De Fez Contreras, Ernesto Eloy

Llanos Lázaro, Julio Luis

(9638) 64182

ernesto.fez@uv.es

julio.llanos@uv.es

Auxiliar de Serveis -vesprada- Mateu Cabello, Rosa (9638) 64182 rosa.mateu@uv.es
Auxiliar de Serveis -vesprada- Ferrer Ramírez, Elvira (9638) 64182 Elvira.Ferrer@uv.es
CLÍNICA PODOLÒGICA      
    (9639) 37757  

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies