Logo de la Universitat de València Logo Institut Universitari de Creativitat i Innovacions Educatives (IUCIE) Logo del portal

Membres de l'Institut

 Cognoms i nom  E-mail Categoria  Docència Fitxa personal

Abellán López, Mª Ángeles

maria.a.abellan@uv.es Professora Ajudant Doctora del Departament de Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials link
Alfonso Benlliure, Vicente vicente.alfonso@uv.es Professor Titular d'Escola Universitària del Departament de Psicologia Educativa i de l'Educació Facultat de Psicologia link
Alonso Sanz, Mª Amparo

m.amparo.alonso@uv.es

Professora Titular del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Cárcel Ejarque, Irene   Irene.Carcel@uv.es Investigadora Predoctoral    
De la Calle de la Calle, Romà  roman.calle@uv.es  Professor Honorari   link
Domínguez Ruiz, Ricardo ricardo.dominguez@uv.es  Professor Associat del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link

Esteban Apreda, Fernando Osvaldo

fernando.esteban@uv.es Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials link
Esteve Cortina, Mónica monica.esteve@uv.es Administrativa    
Ferrer Mas, Anacleto anacleto.ferrer@uv.es   Catedràtic d'Universitat del Departament de Filosofia Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
Garrido Genovés, Vicente vicente.garrido@uv.es  Catedràtic d'Universitat del Departament de Teoria de l'Educació Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
González Casero, Ana ana.gonzalez-casero@ext.uv.es Investigadora Doctora Programa Margarita Salas    

Haba Osca,  Julia

 julia.haba@uv.es Professora Contractada Doctora del Departament de  Filologia Anglesa i Alemanya Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació link
Hernández Dobon, Francesc J. francesc.j.hernandez@uv.es Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social. Facultat de Ciències Socials link
Herreras Maldonado, Enrique enrique.herreras@uv.es Professor Titular. Departament de Filosofia (Filosofia Moral) Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
Herzog, Benno benno.herzog@uv.es

Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social

Director de l'Institut

Facultat de Ciències Socials link
Horcas Lopez, Vicent vicent.horcas@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Didàctica de i Organització Escolar Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
Huerta Ramón, Ricard ricard.huerta@uv.es Catedràtic d'Universitat del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Ingellis, Anna Giulia giuliana.ingellis@uv.es

Professora Contractada Doctora de Sociologia i Antropologia Social

Secretària de l'Institut

Facultat de Ciències Socials link
Isusi Fagoaga, Rosa rosa.isusi@uv.es Professora Contractada Doctora del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Jardón Giner, Paula paula.jardon@uv.es Professora Contractada Doctora del Departament de Didàctica de les CC. Experimentals i Socials Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link

Lance Porfilio, Arturo

 arturo.lance@uv.es Investigador no Doctor vinculat a projecte    
Larragueta Berroeta, Maite maite.larragueta@uv.es Administrativa    
López Sanz, Hasan hasang.lopez@uv.es Professor Ajudant Doctor del Departament  de Filosofia Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
Morant Navasquillo, Remigi remigi.morant@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Murillo Ribes, Adolf adolf.murillo@uv.es Professor Ajudant Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Pérez Alonso-Geta, Petra Mª petra.m.perez@uv.es Professora Emerita Universitat del Departament de Teoria de l'Educació  Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació link
Portales Raga, M. Matilde matilde.portales@uv.es Professora Contractada Doctora del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Ramon Camps, Ricard ricard.ramon@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Ripollés Galotto, Lourdes carmen.ripolles@uv.es Tècnica de Gestió    

Rodríguez López, Ramona

ramona.rodriguez@ext.uv.es Investigadora Doctora Programa Margarita Salas    
Rueda Gascó, Paloma paloma.rueda@uv.es Professora Asociada del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Sánchez Biosca, Vicente vicente.sanchez@uv.es Catedràtic d'Universitat del Departament de Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació link
Silvestre Vaño, Ricard ricard.silvestre@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri link
Tejada Giménez, Jesús jesus.tejada@uv.es

Professor Titular del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal

Facultat de Magisteri link
Valls Crespo, Lurdes lurdes.valls@uv.es Tècnica Superior Investigació    
Villar Aguilés, Alícia alicia.villar@uv.es Professora Titular d'Universitat del Departament de Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials link