University of Valencia logo Logo del portal

  • Investigadora

Organisational chart

Servei d'Investigació i Innovació

El Servei d’Investigació i Innovació s'organitza en diferents seccions:

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Vicegerenta d'Investigació, Transferència i Innovació Lucía Echevarría Gil 96 38 64039 Lucia.Echevarria@uv.es

 

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap del Servei Fernando Sánchez Carmen 96 38 64041 Servei.Investigacio@uv.es

Secció d'R+D+I Contractada

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció María Dolores Blanco López 96 39 83282 Dolores.Blanco@uv.es
Tècnica Superior Raquel Ballestero Lozano 96 38 64044 Raquel.Ballestero@uv.es
Tècnica Superior Gemma Calabuig Chafer 96 39 83447 Gemma.Calabuig@uv.es
Tècnica Superior Yoreley Cancino Solorzano 96 39 83142 Yoreley.Cancino@uv.es
Tècnica Superior Nadia Ayelen Echegaray Ali 96 38 64044 Nadia.Echegaray@uv.es
Tècnica Superior Yolanda Lloret Oller 96 39 83810 Yolanda.Lloret@uv.es
Tècnica Mitjana Enriqueta Gómez Garijo 96 38 64044 Enriqueta.Gomez@uv.es
Tècnic Mitjà Santiago Pérez Cano 96 38 64044 Santiago.Perez@uv.es
Cap d’Unitat Alicia Celda Clemente 96 39 83102 Alicia.Celda@uv.es
Administrativa María Jesús Gomez Belda 96 38 64061 M.Jesus.Gomez@uv.es
Administrativa Marta González Alcaide 96 38 64044 Marta.Gonzalez-Alcaide@uv.es
Administratiu Vicente Maicas Manini 96 39 83080 Vicente.Maicas@uv.es
Administrativa Verónica Vergé Marcos 96 38 64044 Veronica.Verge@uv.es

Secció de Rrecursos i Programes de Suport d'R+D+I

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció      
Tècnica Superior Guadalupe Calvo López 96 39 83081 epif@uv.es
Tècnica Mitjana Rut Albert Ballester Ext. 51060 epif@uv.es
Tècnica Mitjana Begoña Herrero Soler Ext. 52452 epif@uv.es
Tècnic Mitjà Pablo Lirola Mateu Ext. 51060 epif@uv.es
Cap d’Unitat Montserrat Castíllo Gimeno 96 38 64043 epif@uv.es
Cap d’Unitat M. Rosa Sánchez del Río 96 39 83617 epif@uv.es
Cap d’Unitat Aurora Vila Gorgé 96 39 83369 mobinv@uv.es
Administrativa M. Yolanda Grimalt Gavidia 96 39 83084 mobinv@uv.es
Administrativa Pilar Ambrona Sanjuan 96 39 83822 epif@uv.es
Administrativa Cruz Barcenilla Febles 96 39 83822 epif@uv.es
Administratiu José Mora Mateo Ext. 51205 epif@uv.es
Administrativa Laura Parra Pellicer 96 38 64043 epif@uv.es
Administrativa Herminia Salvi Salvador 96 38 64387 epif@uv.es
Administratiu David Sánchez Collazo Ext. 51060 epif@uv.es

Secció d'R+D+I Internacional

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció María Angeles Sanchis Polo Ext. 51276 operuv@uv.es
Tècnic Superior Pablo Aller Morán Ext. 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior Rosa García Pérez Ext. 51139 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Carlos Ernesto Martínez Riera Ext. 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior Jane Moreno Mercer Ext. 44100 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Marcos Pérez Olmedilla Ext. 44100 operpromocion@uv.es
Tècnica Superior M. Paz Ruiz Sancho Ext. 44100 operpromocion@uv.es
Tècnic Superior Sebastián Torrijos García Ext. 51363 operuv@uv.es
Tècnica Mitjana Teresa Sauri Rodríguez Ext. 51357 operuv@uv.es
Administrativa Iluminada Alabau Márquez 96 39 37736 operuv@uv.es
Administrativa Mercedes Zaragoza Soriano 96 39 83621 operuv@uv.es
Administrativa Dolores Santaya Juan 96 39 83989 operuv@uv.es
Administrativo Alvaro Araque Herraiz   operuv@uv.es

Secció d'R+D+I Subvencionada

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció Miguel Angel Bermúdez López 96 39 83821 sijuseg@uv.es
Tècnica Superior Susana Barrachina Celda 96 39 83971 sijuseg@uv.es
Tècnica Mitjana M. Rosario Alhambra Giménez 96 39 83382 sijuseg@uv.es
Tècnic Mitjà Javier Mora Mateo 96 39 83103 sijuseg@uv.es
Cap d’Unitat Carmen López López Ext. 51315 policien@uv.es
Administrativa Eva María Campos Puerto 96 39 83970 policien@uv.es
Administrativa Nieves Sandalinas Aleixandre Ext. 51258 policien@uv.es

Secció d'Innovació: Valorització i Emprendiment

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció      
Tècnica Superior Eva María Escuder Silla 96 39 83810 Eva.Escuder@uv.es
Tècnic Superior Santiago Miralles Ricós 96 39 83447 Santiago.Miralles@uv.es
Tècnica Superior Ester Lorena Pastor Galiano 96 39 83142 Ester.Pastor@uv.es
Tècnica Superior Montserrat Pons Bisbal 96 38 64710 Montserrat.Pons@uv.es
Tècnica Superior Roser Sebastiá Giner 96 38 64044 Roser.Sebastia@uv.es
Cap d'Unitat M. Mar Vera Gamborino 96 38 64061 Mar.Vera@uv.es

Secció de Control Financer, Auditoria i Fons Estructurals d'R+D+I

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Cap de Secció      
Tècnic Superior Guillermo García Bonilla 96 39 83132 Guillermo.Garcia-Bonilla@uv.es
Tècnica Superior Rosa María Rodríguez Barrera 96 39 83459 Rosa.Rodriguez@uv.es
Tècnic Mitjà Antonio Bombín de Pablo Ext. 51312 sijuseg@uv.es
Tècnica Mitjana Laura Silvestre Ibor Ext. 51312 sijuseg@uv.es
Cap d’Unitat Jesús Navarro Collado 96 39 83570 Jesus.Navarro-Collado@uv.es
Administrativa María Ascensión Moltó Doménech Ext. 51012 M.Ascension.Molto@uv.es
Administrativa Gemma Viana Cano 96 38 64501 sijuseg@uv.es

Secretaria Tècnica

Càrrec Nom Telèfon E-mail
Tècnica Superior Marta Garcés Garcia 96 35 44119 sectesi@uv.es
Tècnica Superior Marcos Signes Orovay 96 39 83943 sectesi@uv.es
Tècnica Mitjana M. Carmen Carretero Rocamora 96 39 83943 sectesi@uv.es
Tècnic Mitjà Isaac Fernández Alcácer 96 38 64295 sectesi@uv.es
Cap d’Unitat Pablo M. Soro Laveda 96 39 83082 sectesi@uv.es
Administrativa M. Mar Ordaz Barceló 96 39 83914 sectesi@uv.es
Administrativa Natividad Pertusa Peñalver   sectesi@uv.es

 

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy