Logo de la Universitat de València Logo Unitat de Gestió Campus de Blasco Ibáñez Logo del portal

Organigrama i directori de personal

Administradora Carmen Tejedo Moltó 9639 83387 Carmen.Tejedo@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Carlos Aliaga Mercé 9638 64030 Carlos.Aliaga@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Rosalia Guerrero Jordán 9639 83783 Rosalia.Guerrero@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Inmaculada Yuste Cobollo 9639 83791 Inmaculada.Yuste@uv.es
Editor Enric Izquierdo i García 9638 64273 Enric.Izquierdo@uv.es
Administrativa M. Jose Ballester Alba 9639 83797 M.Jose.Ballester@uv.es
Administrativa Carmen Pascual Cabezas 9639 83135 Carmen.Pascual-Cabezas@uv.es
Administrativa Sonia Buj Rello 9639 83386 Sonia.Buj@uv.es
Administrativa Eva Bru Cruz 52174 Eva.Bru@uv.es
Administrativa Teresa Martínez Garrido 51040 Teresa.Martinez-Garrido@uv.es
Administrativa María C. Ricos León 9639 26264 M.Carmen.Ricos@uv.es
Administrativa Raquel López López 9638 64090 Raquel.Lopez@uv.es
Administrativa Mónica Miñana Noguera 9639 83053 juamino@uv.es
Administrativa Raquel Penalva Peris 9639 83984 rapepe5@uv.es
Coordinadora de serveis Margarita Simón Martínez 9639 83857 margarita.simon-martinez@uv.es
Conserge Ignacio Marqués Ruiz 9639 83784 Ignacio.Marques@uv.es
Auxiliar de serveis Begoña Ferri Dávila 9639 83784 Begona.Ferri@uv.es
Aulari 1 Consergeria Aulari I 9638 64679  
Aulari 1 Mª Jose Casanova Segura 9638 64679 m.jose.casanova@uv.es
Aulari 3 Consergeria Aulari III 9638 64703  
Aulari 3 Mónica Gutierrez Faubel 9638 64703 Monica.Gutierrez@uv.es
Aulari 3 Guillermo Bolufer Costa 9638 64703 Guillermo.Bolufer@uv.es
Aulari 3 M. Sagrario Barrera 9638 64703 Sagrario.Barrera@uv.es
Aulari 3 Mª José Martínez Llarena 9638 64703 Maria.Jose.Martinez-Llarena@uv.es
Annex Dept. José M. Ponce Máñez 9638 64293 J.Manuel.Ponce@uv.es
Annex Dept. Consergeria Annex Departamental 9638 64293  
UC (edifi.FCAFE_FFISO) Isabel Gil Rohlich 9639 83253 Isabel.Gil@uv.es
UC (edifi.FCAFE_FFISO)

Fernando García Morales

9639 83253 Fernando.Garcia-Morales@uv.es
Aulari 6 Consergeria Aulari VI 9638 64678  
Aulari 6 Francisco Antón Teruel 9638 64678 Francisco.Anton@uv.es

 Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.