Les competències específiques mitjançant les quals la comissió acadèmica del títol realitza la funció d'ordenació acadèmica que té encomanada, una vegada establerts per la Universitat els objectius que persegueix cada titulació, són de tres tipus: elaboració de la programació docent, coordinació i redacció de l'informe anual.

(Reglament de les Comissions Acadèmiques de Títol, art. 4)

 

Personal

 

Nom Categoria Àrea
Rico Vidal, Hortensia Presidenta  
Moll Cebolla, Salvador Representant Dpt. Anàlisi Matemàtica
Fuentes i Ferrer, Màrius Vicent Representant Dpt. Parasitologia
Del Amo Marco, Juan Bautista Representant Dpt. Biologia Vegetal
Miralles Fernández, Vicente Representant Dpt. Bioquímica i B. Molecular
Mendez Martinez, Manuel Representant Dpt. Direcció d'Empreses "Juan Jose Renau"
Bermudez Edo, José D. Representant Dpt. Estadística i Investigació Operativa
Noguera Romero, Mª Antonia Representant Dpt. Farmacologia
Herreras Maldonado, Enrique Representant Dpt. Filosofia Moral
Delegido Gómez, Jesús Representant Dpt. Física de la Terra i Termodinàmica
Centeno Guil, Jose Mª Representant Dpt./Coordinador 1º NHD Fisiologia
Lucas Domínguez, Rut Representant Dpt. Història de la Ciència i Documentació
Gonzalez Alfaro, Mª Vicenta Representant Dpt. Enginyeria Química
Sanchez Juan, Carlos Representant Asignaturas Medicina
Soriano del Castillo, Jose Miguel Representant Dpt. Nutrició
Cotolí Crespo, Amparo Representant Dpt. Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicologics


Martin Biosca, Yolanda

Representant Dpt. Química Analítica
Rico Vidal, Hortensia Representant Dpt. Microbiologia i Ecologia
Forment Aliaga, Alicia Representant Dpt. Química Inorgànica
Andreu Masiá, Cecilia Representant Dpt. Química Orgànica
Moncusi Ferrer, Albert Representant Dpt. Sociologia i Antropologia Social
Carbó Valverde, Ester Representant Àrea Edafologia i Q. Agricola
Guillen Domínguez, Mª Luisa Representant Àrea Medicina Preventiva i S. Pública
Gil Ponce, Jose Vicente Representente Àrea / Coordinador Curs 4t CTA Tecnologia d'Aliments
Martinez Costa, Cecilia Representant Asignaturas Pediatria, Obstetricia i Ginecologia
Garcia Llatas, Guadalupe Coordinadora Curs 2n NHD Nutrició i Bromatologia
Ortega Valero, Angel Luis Coordinador Curs 1r. CTA Fisiologia
Martinez Culebras, Pedro Coordinador Curs 2n CTA Medicina Preventiva i S.P.
Berrada Ramdani, Houda Coordinadora Curs 3r. CTA Toxicologia
Mas Esteve, Mª José Coordinadora Curs 3r. NHD Nutrició i Bromatologia
Fernandez Franzón, Mónica Coordinadora Titulació i Coordinador Curs 4t. NHD Medicina Preventiva i S.P.
Barberá Saez, Reyes Coordinadora Titulació CTA Nutrició i Bromatologia
Marin Saez, Rosa Coordinadora Curs Doble Grau  
González Gonzalez, Mª Mar PAS  
Bernal Poveda, Blanca Estudiant ADR
Carbonell Sanz, Raquel Estudiant ADR
Gasent Gras, Pablo Estudiant ADR
Gil Jorge, Inés del Carmen Estudiant ADR
Megías Ibáñez, Manuel Estudiant ADR
Navarro Mahiques, Marcos Estudiant ADR
Pérez Adrián, Ana María Estudiant ADR
Prados Corman, Paola Lucía Estudiant ADR

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies