Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Farmàcia Logo del portal

Les competències específiques mitjançant les quals la comissió acadèmica del títol realitza la funció d'ordenació acadèmica que té encomanada, una vegada establerts per la Universitat els objectius que persegueix cada titulació, són de tres tipus: elaboració de la programació docent, coordinació i redacció de l'informe anual.

(Reglament de les Comissions Acadèmiques de Títol, art. 4)

 

Personal

 

Nom Categoria Àrea
Rico Vidal, Hortensia Presidenta  
Moll Cebolla, Salvador Representant Dpt. Anàlisi Matemàtica
Fuentes i Ferrer, Màrius Vicent Representant Dpt. Parasitologia
Del Amo Marco, Juan Bautista Representant Dpt. Biologia Vegetal
Miralles Fernández, Vicente Representant Dpt. Bioquímica i B. Molecular
Mendez Martinez, Manuel Representant Dpt. Direcció d'Empreses "Juan Jose Renau"
Peiró Ramada, Juan José Representant Dpt. Estadística i Investigació Operativa
Noguera Romero, Mª Antonia Representant Dpt. Farmacologia
Herreras Maldonado, Enrique Representant Dpt. Filosofia Moral
Delegido Gómez, Jesús Representant Dpt. Física de la Terra i Termodinàmica
Burguete Lopez, Mª Consuelo Representant Dpt. Fisiologia
Lucas Domínguez, Rut Representant Dpt. Història de la Ciència i Documentació
Gonzalez Alfaro, Mª Vicenta Representant Dpt. Enginyeria Química
Sanchez Juan, Carlos Representant Asignaturas Medicina
Soriano del Castillo, Jose Miguel Representant Dpt. Nutrició
Cotolí Crespo, Amparo Representant Dpt. Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicologics


Martin Biosca, Yolanda

Representant Dpt. Química Analítica
Rico Vidal, Hortensia Representant Dpt. Microbiologia i Ecologia
Tatay Aguilar, Sergio Representant Dpt. Química Inorgànica
José Miguel Llinares Berenguer Representant Dpt. Química Orgànica
Ojeda Mata, Mª Teresa Representant Dpt. Sociologia i Antropologia Social
Carbó Valverde, Ester Representant Àrea Edafologia i Q. Agricola
Guillen Domínguez, Mª Luisa Representant Àrea Medicina Preventiva i S. Pública
Gil Ponce, Jose Vicente Representente Àrea / Coordinador Curs 4t CTA Tecnologia d'Aliments
Codoñer Franch, Pilar Representant Asignaturas Pediatria, Obstetricia i Ginecologia
Centeno Guil, José María Coordinador Curs 1r. NHD Fisiología
Garcia Llatas, Guadalupe Coordinadora Curs 2n NHD Nutrició i Bromatologia
Salvador Mena Molla Coordinador Curs 1r. CTA Fisiologia
Martinez Culebras, Pedro Coordinador Curs 2n CTA Medicina Preventiva i S.P.
Berrada Ramdani, Houda Coordinadora Curs 3r. CTA Toxicologia
Mas Esteve, Mª José Coordinadora Curs 3r. NHD Nutrició i Bromatologia
Rodriguez Carrasco, Yelko Coordinador Curs 4t. NHD Nutrició i Bromatologia
Fernandez Franzón, Mónica Coordinadora Titulació Medicina Preventiva i S.P.
Barberá Saez, Reyes Coordinadora Titulació CTA Nutrició i Bromatologia
Marin Saez, Rosa Coordinadora Curs Doble Grau  
González Gonzalez, Mª Mar PAS  
El Amrani, Omaima Estudiant  
Espert Díaz, Lydia Estudiant  
González Egido, Silvia Estudiant  
González López, Joan Estudiant  
Moruno Ferrero, María Estudiant  
Pérez Bernal, Aroa Estudiant  
Tobarra Trujillo, David Estudiant  
Yaghmour Refaie, Tasnim Estudiant