Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació Logo del portal

Horari tutories de coordinadors/res mobilitat 

 

Coordinador de centre

Cerezo Herrero, Enrique.
E-mail: enrique.cerezo@uv.es

 

Coordinació de Filologia Clàssica 

Coronel Ramos, Marco Antonio

E-mail: marco.coronel@uv.es 

 

Coordinació d'Estudis Hispànics

Rodrigo Mancho, Ricardo

E-mail: ricardo.rodrigo@uv.es

Villalba Ibáñez, Cristina

E-mail: cristina.villalba@uv.es

 

Coordinació de Comunicació Audiovisual 

López-Olano, Carlos

E-mail: carlos.lopez-olano@uv.es

 

Coordinació d'Estudis Anglesos

Alonso Recarte, Claudia

E-mail: claudia.alonso@uv.es

Brigido Corachán, Ana M.

E-mail: anna.m.brigido@uv.es

 

Coordinació de Periodisme

Carratalá Simón, Adolfo

E-mail: adolfo.carratala@uv.es

 

Coordinació de Filologia Catalana 

Roca Ricart, Rafael

E-mail: rafael.roca@uv.es

 

Coordinació de Llengües Modernes i les seues Literatures (LML) 

Gutièrrez Koester, Isabel

E-mail: isabel.gutierrez@uv.es

Ramos Gay, Ignacio

E-mail: ignacio.ramos@uv.es

 

Coordinació de Traducció i Mediació Interlingüística (TMI)

Francés: Pinilla Martinez, Julia

E-mail: M.julia.pinilla@uv.es

Alemany: Robles Sabater, Ferran

E-mail: ferran.robles@uv.es

Anglés: Ricart Vayá, Alicia

E-mail: alicia.ricart@uv.es