Universitat de ValènciaFacultat d'Infermeria Logo del portal

Funcions

És la comissió encarregada d'aplicar els barems per a la selecció de professorat contractat.

Composició

Titulars Nom Departament Àrea de coneixement Contacte
President Casanova Herrero, Emili Filologia Catalana Filologia Catalana emili.casanova@uv.es
Secretari Blasco García, Carlos Infermería Infermería carlos.blasco@uv.es
Vocal Gaviña Costero,María Filologia Anglesa i Alemanya Filologia Anglesa marina.gavina@uv.es
Vocal Queralt Blasco, Ana Infermeria Infermeria ana.queralt@uv.es
Vocal Vallés Martí, Lilian Soraya Fisiologia Fisiologia lilian.valles@uv.es
Suplents Nom Departament Àrea de coneixement Contacte
Vocal Alberola Enguídanos, Juan Antonio Microbiologia i Ecologia Microbiologia Juan.Alberola@uv.es
Vocal

Camarena Miñana, Juan Jose

Microbiologia i Ecologia Microbiologia Juan.Camarena@uv.es
Vocal Ortiz Masiá, M.Dolores Medicina Medicina M.Dolores.Ortiz@uv.es
Vocal Martínez Sabater, Antonio Infermeria Infermeria
Antonio.Martinez-Sabater@uv.es
Vocal Alcahuz Griñán, Montserrat Infermeria Infermeria
M.Montserrat.Alcahuz@uv.es